Kastriot | Makina | Vetura | Zastava | Koral

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga shpalljet më të reja


21 Gush 13:11 ,

shes yougo koral 55

900 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Gush 13:03 ,

shes yogo koral 55

900 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Qer 21:14 ,

Shes yougo ne gjendje te rregullt

600 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
17 Shk 14:54 ,

Shitet tomavinkovq

1 700 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Jan 20:33 ,

shitet fiqa bajm edhe ndrrim

1 350 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
09 Jan 22:06 ,

Zastava 750 benzin -70

Viti: 70-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Nën 15:44 ,

Zastava 750 benzin -70

Viti: 70-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Nën 08:35 ,

Zastava 750 benzin -70

Viti: 70-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Tet 22:32 ,

Shitet Zastava

2 500 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
05 Sht 16:24 ,

Zastava 750 -84

Viti: 1984
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim