Klinë | Makina | Vetura | Zastava | Poly | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


30 Pri 22:19 Vetura , Mitrovicë

Terrtaq 509 kultivator

1 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Shk 16:23 Vetura , Therandë

Pezho

500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Dhj 17:34 Vetura , Pejë

U SHITT FLM MERRJEP!! Yugo RKS ne gjendje te mir!!

270 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Sht 16:21 Vetura , Ferizaj

Zastava

300 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
20 Gush 14:00 Vetura , Prishtinë

Traktor 539

5 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Gush 03:05 Vetura , Prizren

Shes Yugo 55

Viti: 1989
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Në fillim