Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Zastava | Skala 55

02 Maj 21:24 ,

pula

60 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: > 500 000
02 Shk 08:26 ,

Fiqa ne shitjee

220 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
09 Korr 17:43 ,

Kali poni rac e vogel qen zagar vetur 1 2 3 4 5 cc

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Gush 23:23 ,

Zastava Poly -08

650 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim