Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Zastava

128 , 1
18 Pri 00:15 ,

zastava 128

800 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim