Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Acura | MDX

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Acura MDX | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 09:01 Vetura , Mitrovicë

Shitet kioska dimensionet 3 me 3

1 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:39 Vetura , Kaçanik

GOMA DIMRI

130 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Mar 11:46 Vetura , Prishtinë

Blej vetura per pjes pa dogan , rks 049424346 vibr

1 300 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Mar 11:44 Vetura , Fushë Kosovë

Blej vetura qe i keni per ti shitur rks pa dogan 049424346

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
27 Mar 13:16 Vetura , Prizren

Shitet golf 5 viti 2006 2.0 dizel regj deri muajin 13.09

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Mar 12:25 Vetura , Prishtinë

Shitet golf 5 viti 2006 2.0 dizel regj deri muajin 13.09

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Mar 01:56 Vetura , Pejë

����MOLER ���� 049225538

8 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Mar 11:45 Vetura , Klinë

Shitet golf 5 viti 2006 2.0 dizel regj deri muajin 13.09

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Mar 07:53 Vetura , Prizren

Jepet me qera zhabica per nivelizimin e kockav

30 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Mar 23:41 Vetura , Prishtinë

Blejme urgjent vetura risiii✅✅✅

1 000 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
19 Mar 01:56 Vetura , Artanë

HOW TO JOIN THE ILLUMINATI WORLD ORDER

2 000 EUR / ditë

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Mar 09:46 Vetura , Pejë

Shitet opel motorr 1.7 viti 99 qmimi 1vit RKS

2 250 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 15:47 Vetura , Pejë

shitet dera e hekurit

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
13 Mar 13:15 Vetura , Burim

Shitet golf 4 1.9 me rks një vit

3 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Mar 13:14 Vetura , Pejë

Shitet golf 4 1.9 me rks një vit

3 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Mar 09:49 Vetura , Burim

Shitet golf 4 1.9 me rks ni vit

3 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Mar 16:40 Vetura , Pejë

Shitet golf 4 regjistrim 1 vit

3 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Mar 16:28 Vetura , Mitrovicë

shesim vez pr okupator

7 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Shk 12:11 Vetura , Klinë

Shes fellne te reja numer 18

250 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Shk 19:32 Vetura , Drenas

Shes golf 2

1 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
06 Shk 23:34 Vetura , Drenas

Shes kanale per klima te reja pa perdor bejn edhe per ventil

30 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
05 Shk 20:19 Vetura , Lipjan

w203 2.2 automatik

4 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Jan 13:34 Vetura , Lipjan

shitet vetura

Viti: 2019
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
22 Jan 15:56 Vetura , Gjakovë

Goma dimri 225/45 R17

60 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
19 Jan 23:04 Vetura , Gjilan

Shiten

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Jan 21:44 Vetura , Besianë

Mrezha per lokale

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Jan 22:19 Vetura , Gjakovë

Shitet

3 450 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Jan 22:15 Vetura , Ferizaj

Shitet

3 450 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Jan 22:14 Vetura , Mitrovicë

Shitet

3 450 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Jan 22:13 Vetura , Pejë

Shitet

3 450 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Jan 22:12 Vetura , Burim

Shitet

3 450 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Jan 09:43 Vetura , Prizren

Trotinet elektrik

250 EUR

11 Jan 23:02 Vetura , Pejë

Shitet

3 650 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
11 Jan 22:47 Vetura , Pejë

Shitet

1 150 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
11 Jan 22:40 Vetura , Burim

Shitet

1 150 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
11 Jan 22:35 Vetura , Burim

Shitet

3 650 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
09 Jan 23:46 Vetura , Pejë

Shitet

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
08 Jan 23:42 Vetura , Ferizaj

Shitet veranda

750 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Jan 02:23 Vetura , Gjilan

Shitet

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
31 Dhj 20:25 Vetura , Pejë

Shitet

1 300 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
30 Dhj 17:57 Vetura , Burim

Shitet

Viti: 1991
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
24 Dhj 16:25 Vetura , Viti

Golf 2

600 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Dhj 19:44 Vetura , Gjilan

Iveco

Viti: 1986
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Dhj 03:10 Vetura , Shtime

Shitet krraba ose kerri

350 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Dhj 23:26 Vetura , Drenas

Shitet 101 shi krejt nrregull o 045 224 985

700 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Dhj 12:22 Vetura , Viti

Shes 2 kercher

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Dhj 16:10 Vetura , Artanë

Komod

50 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Dhj 16:01 Vetura , Besianë

Tavolin

30 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Dhj 02:09 Vetura , Gjilan

Goma Dimri me Bandash - 185/65R15

1 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Dhj 15:02 Shitorja Vetura , Prishtinë

Acura MDX test

5 000 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Acura MDX | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione