Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Acura | Model tjetër

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Acura Model tjetër | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 20:39 Vetura , Pejë

Shitet urgjend Golf2!

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 15:46 Vetura , Gjilan

BMW 116D Manual 2011

8 950 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Mar 21:36 Vetura , Rahovec

Traktor

110 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Mar 17:33 Vetura , Pejë

Shitet Golf 2 urgjend!!!

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Mar 17:29 Vetura , Pejë

Shitet urgjend Golf 2!!!

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Mar 16:46 Vetura , Pejë

Shitet golf 2 urgjend!

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Shk 21:45 Vetura , Pejë

Shitet golf 2 urgjend!

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Shk 19:39 Vetura , Gjilan

Golf 6

6 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
18 Shk 19:36 Vetura , Gjilan

Golf 6

6 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
18 Shk 19:35 Vetura , Gjilan

Shitet

6 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
18 Shk 19:34 Vetura , Gjilan

Shitet

64 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
05 Shk 18:34 Vetura , Prishtinë

Bejme Transport Evrope Kosove

1 234 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
15 Jan 17:28 Vetura , Prizren

Shiten 2copa kran per peshe

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Jan 11:11 Vetura , Besianë

Golf 2

Viti: 1986
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Dhj 21:34 Vetura , Viti

shitet vetura

Viti: 1998
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
20 Dhj 14:45 Vetura , Pejë

Shitet kerri golf 2!

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Dhj 15:01 Vetura , Pejë

Shitet kerri golf 2 !

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Dhj 19:52 Vetura , Pejë

Shitet kerri golf 2 !

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Dhj 17:06 Vetura , Pejë

Shitet kerri Golf 2 !

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Dhj 13:42 Vetura , Pejë

Shitet urgjend kerri golf 2 !

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Dhj 20:19 Vetura , Pejë

Shitet kerri golf 2 urgjend!

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Nën 20:38 Vetura , Pejë

Shitet golf2 !!!

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Nën 14:45 Vetura , Pejë

Shitet urgjend golf 2

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Nën 14:30 Vetura , Pejë

Shitet golf 2

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Nën 09:41 Vetura , Vushtrri

Rezerva pompa me lepak

1 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Nën 16:11 Vetura , Pejë

Shitet golf 2 !

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Nën 12:17 Vetura , Mitrovicë

Jetta

Viti: 1980
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Nën 17:14 Vetura , Pejë

Shitet golf 2

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Tet 00:49 Vetura , Gjakovë

Hoverboard

200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Tet 21:23 Vetura , Ferizaj

Gom

60 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Sht 21:07 Vetura , Viti

Shes Astren

1 350 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Sht 13:43 Vetura , Prishtinë

Ndrroj 2 aparata salldimi me elektrod me CO2

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Gush 19:09 Vetura , Prishtinë

Wv polo

1 300 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Gush 20:38 Vetura , Malishevë

Golf 3

550 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Gush 00:27 Vetura , Lipjan

Kvad 49cc per femija

360 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Korr 17:14 Vetura , Fushë Kosovë

Biciklet

160 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Korr 13:11 Vetura , Lipjan

Shes Golf 4 i aksidentuar 1.6 benzin rks 1 muj viti.2001

1 250 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Korr 23:01 Vetura , Ferizaj

Shes golf 6 , 2011

8 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Korr 00:35 Vetura , Prishtinë

SHITET RIMORKIO

300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Maj 21:21 Vetura , Gjilan

Shes korsen

630 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
20 Maj 16:06 Vetura , Drenas

Shitet Kulmi

14 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Maj 00:09 Vetura , Prishtinë

SHITEN 4 DRITA PËR GARAZHË OSE LOKAL

20 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Maj 00:05 Vetura , Prishtinë

SHITEN DY RADIATORË ME VAJ

35 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Maj 00:01 Vetura , Prishtinë

SHITEN TREGERAT THULE PËR GOLF MK2

35 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Maj 21:01 Vetura , Prishtinë

SHITEN BANDASHAT ME RROTKAPNE 15-SH PËR AUDI B4

50 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Pri 11:39 Vetura , Therandë

Mini Skuter Elektrik

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Pri 11:08 Vetura , Drenas

Golf 2

500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Pri 09:30 Vetura , Gjilan

shitet Kombaji Zmaj133

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: > 500 000
06 Pri 23:20 Vetura , Malishevë

Ford fiesta 1.3

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Mar 19:30 Vetura , Gjilan

AES

70 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Acura Model tjetër | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione