Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Acura | NSX

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Acura NSX | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 15:54 Vetura , Pejë

shes elementet e banjos t reja veq jon hap per masa

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Shk 15:29 Vetura , Prishtinë

Makine larese e perdorur 3 muaj me 5 vite garancion

250 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Shk 17:11 Vetura , Lipjan

Shitet jeep

1 900 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
09 Shk 13:25 Vetura , Lipjan

Shitet Haski

65 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
31 Dhj 20:25 Vetura , Burim

Shitet

1 300 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
22 Dhj 13:23 Vetura , Drenas

rimorkio

1 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Dhj 12:45 Vetura , Burim

Shitet Polo

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Dhj 21:19 Vetura , Pejë

Shitet polo

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Dhj 15:21 Vetura , Viti

Shitet fellnet

550 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Nën 12:36 Vetura , Mitrovicë

Fellne 15she

90 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Nën 20:42 Vetura , Mitrovicë

Gomat perDimer

70 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Sht 15:05 Vetura , Prishtinë

Shes Kombin Peugeot dhe Pikapin Dacia

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Sht 23:42 Vetura , Artanë

blejm hekur t gjitha llojet

Viti: 50-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Gush 19:16 Vetura , Vushtrri

Shesim gjera origjinale

130 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Gush 08:13 Vetura , Ferizaj

vetura ne shitje

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
05 Gush 10:57 Vetura , Pejë

Ne gjendje te rregullt

3 700 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Gush 00:16 Vetura , Besianë

����PUNOJM MALLTER ����

2 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Korr 18:34 Vetura , Ferizaj

Shes Fellgat R17 Me Goma tveres

300 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Korr 23:47 Vetura , Viti

shitet

Viti: 2021
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Qer 23:35 Vetura , Skenderaj

Kombi te2 shes

Viti: 1987
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
30 Maj 18:44 Vetura , Pejë

shitet

3 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Maj 21:53 Vetura , Kastriot

Shes numrin ipko 048 320 400

20 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Mar 11:07 Vetura , Drenas

Skuter

150 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Mar 15:51 Vetura , Ferizaj

Opel

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Mar 17:46 Vetura , Fushë Kosovë

Shes monedhen e kerkuar

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Mar 11:55 Vetura , Ferizaj

Ford

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Mar 19:31 Vetura , Ferizaj

Opel

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Jan 23:18 Vetura , Burim

Dru kerre

35 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Dhj 14:44 Vetura , Malishevë

Shitet-ndrrohet me freguson 39

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Dhj 14:53 Vetura , Prishtinë

Shes kompjutera Dell 2 copa me te gjitha paisjet

50 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
04 Dhj 15:17 Vetura , Malishevë

goma

Viti: 2020
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Nën 20:50 Vetura , Viti

Shes Hulajen dhe Rrobaqepsen 260€

260 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Nën 08:46 Vetura , Pejë

Bandasha

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Nën 22:48 Vetura , Pejë

Shiten

1 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Tet 16:08 Vetura , Prizren

Romus 044502867

30 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Tet 16:36 Vetura , Drenas

Shitet ndrrohet me vetur

520 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Gush 15:03 Vetura , Ferizaj

shitet kashta 0.70 cent

Viti: 2021
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
22 Gush 10:23 Vetura , Lipjan

Goma

230 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Gush 20:56 Vetura , Prizren

xxxxx

60 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Gush 18:13 Vetura , Ferizaj

Shiten urgjent

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Korr 21:30 Vetura , Artanë

Shes ose ndrroj fellet me feelne 17

450 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Korr 11:07 Vetura , Pejë

Shes kosen e barit

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Korr 17:58 Vetura , Mitrovicë

Shes duj te sanes 265 copa tmir jon shiu si ka rrok

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Qer 17:46 Vetura , Ferizaj

Perkolic per bartje e kerrve

2 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Maj 21:52 Vetura , Dardanë

Passat

440 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Maj 22:22 Vetura , Gjilan

shes radi navigacin qip auks dvd cd blutuf e shum sene tjera

90 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Maj 15:03 Vetura , Besianë

W shiten zogezat SUPERHARCO 9 euro

9 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Maj 13:28 Vetura , Drenas

iveko

3 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Pri 20:42 Vetura , Besianë

Iphone8plus

240 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Pri 14:51 Vetura , Ferizaj

shitet drrohet vetem me motorr

600 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Acura NSX | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione