Pejë | Makina | Vetura | Acura

MDX , 72
NSX , 16
RL , 39
RSX , 5
TL , 5
TSX , 3

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Pejë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Acura | Pejë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 23:04 ,

Shes dy maqina t kepjes shkaki mos perdorimit

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 07:54 ,

Shes kosen e barit

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Maj 16:00 ,

U shittt

1 250 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
29 Pri 21:46 ,

Gur

Viti: 2017
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Pri 19:28 ,

Reno tfingo

500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Pri 13:00 ,

FRONI DESIGN Fasadim Renovim

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Shk 00:45 ,

SHitet

550 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Jan 11:39 ,

Gollf

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Jan 14:24 ,

Shitet caddy 1.9 dizell

1 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
29 Dhj 21:46 ,

ShitetCady1.9dizell

1 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
02 Dhj 19:56 ,

Kontinieri

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
27 Nën 15:32 ,

shitet buferi bashk me pauqall

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Tet 19:46 ,

Vetur

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Tet 13:36 ,

Kombi

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
27 Sht 09:30 ,

muzik per vetura

80 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Gush 10:31 ,

Acura MDX

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
29 Gush 14:55 ,

Shes Acura MDX

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Gush 18:52 ,

Shiten fellnet nr 19

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Korr 19:58 ,

blej vetura

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Qer 11:51 ,

Traktori

400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
04 Qer 10:49 ,

Opel kadet

Viti: 1988
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Maj 15:27 ,

Honda Acura mdx

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
26 Maj 21:08 ,

daf 250 1990

Viti: 1990
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Maj 13:06 ,

Kerkoj Mjeshter Fasader 25€

25 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Pri 20:29 ,

Shatora Lan

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Mar 19:17 ,

Acura RL benzin

Viti: 2020
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Mar 13:58 ,

Gollf2

680 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Mar 04:54 ,

Gollf2 me regjistrim

750 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Mar 19:48 ,

Shes

2 100 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Mar 17:26 ,

VW Golf 6 2.0 TDI

94 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Mar 18:03 ,

Burmashin Einhell

60 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Mar 14:06 ,

VW Gollf

Viti: 1987
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Shk 12:09 ,

Gollf

Viti: 1987
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Shk 08:25 ,

VW Golf 2 10 muj regjistrim dizell 1.6

Viti: 1987
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Shk 12:13 ,

Gollf2 ni vjet regjistrim

Viti: 1987
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Jan 12:56 ,

SHITET KREMA KUNDER ALERGJIS PRODHIM AMERIKAN

15 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Jan 20:16 ,

Golf 2

Viti: 2013
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Jan 17:15 ,

Shes muzik per vetur

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Jan 08:57 ,

Gollf2 1 vit regjistrim dizell 1.6

Viti: 1988
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Dhj 20:26 ,

Shes goma

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Nën 19:19 ,

Fijat stillo

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Nën 21:42 ,

Shitet sipas marrveshjes

3 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Nën 18:27 ,

Acura RL benzine 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Tet 15:15 ,

Fiat stilo 8 muj rks

2 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Sht 22:44 ,

shesh lavatriqen dhe bicikletat

70 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Sht 14:01 ,

shes maqinen e larjes dhe bicikletat

70 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Sht 15:17 ,

U shittt

800 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Sht 17:11 ,

Gollf2 me 1 vit vjet regjistrim

750 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Sht 19:38 ,

Gollf me regjistrim 1 vit

800 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Sht 10:39 ,

Gollf3 1 vjet regjistrim

1 400 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Acura | Pejë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione