Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Acura | RSX

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Acura RSX | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

09 Shk 20:43 Vetura , Gjakovë

Sharr Druve

123 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Jan 17:28 Vetura , Ferizaj

Shitet t2

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Tet 12:26 Vetura , Fushë Kosovë

Bankë

Viti: 2020
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
16 Tet 12:21 Vetura , Ferizaj

Rroshulla

50 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Sht 20:24 Vetura , Prizren

shit pikapi cady ne gjendje prefekt

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Maj 19:36 Vetura , Ferizaj

Guma 19

60 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Mar 23:37 Vetura , Drenas

Der e hymjes

Viti: 2017
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
11 Shk 17:12 Vetura , Ferizaj

Shitet

1 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Jan 15:34 Vetura , Besianë

Titul

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Gush 12:35 Vetura , Shtime

Shes kombi

1 900 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Maj 14:17 Vetura , Artanë

Kerkoj puntor

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Maj 02:15 Vetura , Gjilan

Shtrat per dy persona

90 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Pri 00:23 Vetura , Ferizaj

Shes fellne 15 me goma te veres

179 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Pri 12:56 Vetura , Mitrovicë

jaguar

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Dhj 19:42 Vetura , Artanë

Shitet

200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Nën 12:32 Vetura , Prishtinë

Shiten goma

170 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Tet 09:23 Vetura , Prishtinë

shiten lir mir

2 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Gush 15:03 Vetura , Gjilan

Shitet gomA e re

30 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Korr 18:23 Vetura , Besianë

Golf 2

500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Korr 09:00 Vetura , Dardanë

1000 vizitkarta

30 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Korr 21:14 Vetura , Ferizaj

Shitet setra 416 gthd 2007 euro4

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Korr 17:05 Vetura , Lipjan

Gjip

1 550 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Qer 10:51 Vetura , Burim

Audi 80.1.9

900 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Qer 21:33 Vetura , Prishtinë

Tavoline me 6 karriga 130 euro

130 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Maj 18:59 Vetura , Skenderaj

Shitet Rimorkio

450 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Pri 11:48 Vetura , Skenderaj

Shes

25 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Mar 09:48 Vetura , Vushtrri

shes

60 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Shk 15:57 Vetura , Skenderaj

Golf 2

570 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Dhj 22:00 Vetura , Gjilan

maqina murat

6 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Nën 16:32 Vetura , Lipjan

Gomat jan te mira dy jan ver e dimer M+S dhe dy ja

65 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
19 Nën 12:18 Vetura , Ferizaj

Goma dimrit

60 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
19 Nën 09:57 Vetura , Malishevë

Goma

30 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Nën 21:32 Vetura , Gjilan

Shitet muzika

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Sht 21:56 Vetura , Malishevë

Fatlum krasniqi

2 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Korr 17:55 Vetura , Besianë

MAN

Viti: 1995
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Pri 14:32 Vetura , Shtime

Shitet traktori ne gjendje te mir

5 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Shk 09:55 Vetura , Gjilan

Makita

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Jan 19:57 Vetura , Pejë

Shes ps 3 !!urgjent!!

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Dhj 22:19 Vetura , Prizren

shiten urgjent

1 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Dhj 00:31 Vetura , Prishtinë

Fellne 17 per vw

330 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Tet 21:32 Vetura , Prishtinë

Shes beton tipi 250-300 te firma condor

50 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Sht 10:38 Vetura , Gjilan

hutina te mir 200copa

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Sht 22:00 Vetura , Pejë

I shes keto gjera ne gjendje te regullt

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Sht 21:11 Vetura , Ferizaj

2. Goma 14 me C t reja

60 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Sht 19:08 Vetura , Prizren

Shes motorr

90 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Gush 21:06 Vetura , Vushtrri

RIMORKO

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Korr 00:18 Vetura , Pejë

Shese motorat mbi 700 cc

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
22 Korr 23:30 Vetura , Lipjan

Flia bakllava kingja te kavordist me poros

20 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Qer 18:24 Vetura , Mitrovicë

SYZA HD

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Qer 20:41 Vetura , Besianë

Fellne

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Acura RSX | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione