Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Acura

MDX , 909
NSX , 242
RL , 183
RSX , 69
TL , 53
TSX , 45

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Vetura | Acura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 02:20 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2009
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 22:40 ,

shes kuken per pasat

50 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 15:23 ,

Shes kosen e barit

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 15:05 ,

Mrezha per lokale

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 13:59 ,

Chiptuning per te gjithe llojet e veturave. ChiptuninG

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 13:50 ,

Shes dy maqina t kepjes shkaki mos perdorimit

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 02:15 ,

Shtrat per dy persona

90 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Maj 12:07 ,

Shes rimorkio per veture

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Maj 02:47 ,

lisi

1 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Maj 16:30 ,

Bb

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Maj 05:20 ,

kerr

150 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Maj 21:28 ,

Zbritje 40% ne Kreveta gjumi me Jogi Komplet!!!!!!

60 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Maj 21:16 ,

shes radi navigacin qip auks dvd cd blutuf e shum sene tjera

90 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Maj 17:13 ,

Vetur/Gjip

130 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Maj 16:38 ,

Paletar

135 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Maj 15:03 ,

W shiten zogezat SUPERHARCO 9 euro

9 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Maj 20:42 ,

Unë jam një person që vuaj nga një sëmundje terminale e zemr

60 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Maj 21:17 ,

Shitet motorri 4 rrotsh i

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Maj 10:21 ,

Shitet 35 €

35 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Maj 16:08 ,

Shiten

2 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Maj 14:49 ,

Blejme urgjent vetura risiii✅✅✅ prej 500-1500 euro

1 000 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
08 Maj 04:21 ,

Dizalica zingjir

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Maj 23:51 ,

Golf 5 1.9

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Maj 16:00 ,

U shittt

1 250 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
06 Maj 22:59 ,

Shitet

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Maj 22:38 ,

Shes Urgjend

700 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Maj 13:28 ,

iveko

3 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Maj 03:23 ,

Shitet

119 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Maj 21:38 ,

ARRA

10 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Maj 21:21 ,

Kallap te Ndryshem

Viti: 2018
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Maj 21:17 ,

Izllog per lokal

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Maj 11:38 ,

golf audi

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Maj 01:01 ,

300€ Tabell reklam madhe heker plot

300 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Pri 13:41 ,

Fellne me Goma

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Pri 09:50 ,

Shiten

600 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Pri 21:46 ,

Gur

Viti: 2017
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Pri 16:37 ,

Krevet per femije interior 75€

75 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Pri 12:51 ,

Golf 4 Pacifik Tdi I te Kuqe 2003

4 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Pri 15:02 ,

Shes Auto Larje komplet me paisje

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Pri 11:09 ,

Auto Barjte Buli 24-7 (SHLEP)

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
27 Pri 00:23 ,

Shes fellne 15 me goma te veres

179 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Pri 20:42 ,

Iphone8plus

240 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Pri 19:28 ,

Reno tfingo

500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Pri 13:00 ,

FRONI DESIGN Fasadim Renovim

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Pri 12:03 ,

invertor 24-3500w

600 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | Acura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione