Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Acura | TSX

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Acura TSX | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

11 Mar 21:21 Vetura , Gjakovë

Fellne 18 coll me guma veres

600 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
18 Shk 19:28 Vetura , Gjilan

Shitet

6 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
13 Tet 22:21 Vetura , Lipjan

Shitet Seti; Rodpod, 4 shtaga, 5 Alarma dhe 11 Swingera

123 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Qer 08:15 Vetura , Ferizaj

Shiten Gomat

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Maj 17:05 Vetura , Drenas

shiter golf 2

600 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
14 Mar 23:35 Vetura , Burim

ML 400

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Shk 19:39 Vetura , Viti

Traktor me bashk me plluk

2 400 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: > 500 000
21 Nën 20:46 Vetura , Mitrovicë

Shitet

450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Korr 12:28 Vetura , Ferizaj

Radia per vetur

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Maj 16:31 Vetura , Drenas

Bb

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Pri 22:06 Vetura , Lipjan

Kerkoj fellne per gollf 3 .. 15. 4 shtrafa

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Mar 21:54 Vetura , Drenas

Shes fellnet

150 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
02 Shk 12:23 Vetura , Gjakovë

Shes golf 4

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Dhj 09:38 Vetura , Besianë

Shes klyshqi buba

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Dhj 20:29 Vetura , Kastriot

Filter sport golf 5 gti

120 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Sht 11:20 Vetura , Artanë

ndrrim

200 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Sht 23:59 Vetura , Artanë

ndrrim

200 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Mar 19:48 Vetura , Pejë

Shes

2 100 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Shk 22:08 Vetura , Gjilan

Shes ps3slim dhe iPhone 6

250 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Nën 21:42 Vetura , Pejë

Shitet sipas marrveshjes

3 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Nën 05:23 Vetura , Viti

shitjet e kontejnerëve

750 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Tet 20:11 Vetura , Mitrovicë

Shes hilltin e ri pa perdor

150 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
12 Tet 14:36 Vetura , Gjilan

Shitet Golf 3 Bojm ndrrim

1 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Tet 20:09 Vetura , Prizren

Fellne

160 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Sht 20:52 Vetura , Ferizaj

Ushit flm merrjep

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Korr 00:47 Vetura , Gjilan

Shitet Mjalta

10 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Korr 21:09 Vetura , Kastriot

Dyer per garazhd

Viti: 2017
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Qer 23:34 Vetura , Vushtrri

shitet rimorkio urgjent

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Mar 18:45 Vetura , Dardanë

Shitet ftofte mir qmimi120 €

120 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Qer 23:48 Vetura , Mitrovicë

shiten

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
02 Pri 02:57 Vetura , Ferizaj

Mercedes

7 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 17:44 Vetura , Prizren

Shiten Ose Ndrrohen Fellnat 15

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Shk 17:26 Vetura , Klinë

shitet hidrofori bejm edhe ndrrim

70 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Shk 14:01 Vetura , Gjilan

Iphone 6. 64 gb

160 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
05 Sht 12:36 Vetura , Besianë

shitet pollo

600 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Gush 10:06 Vetura , Ferizaj

shitet aucura"honda" 2.4 benzin

3 500 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
09 Qer 19:56 Vetura , Ferizaj

shitet Lt kamioneta

1 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Maj 10:14 Vetura , Gjilan

Kamionet

4 200 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Mar 16:25 Vetura , Ferizaj

Punojm obore bashqe me freza

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Mar 15:52 Vetura , Mitrovicë

Yberdek

400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Shk 10:13 Vetura , Klinë

Shpejtim

13 Jan 14:57 Vetura , Prishtinë

Shitet golf 4

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Dhj 20:32 Vetura , Pejë

kerr

350 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Dhj 19:43 Vetura , Prizren

Dyneka

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Tet 18:49 Vetura , Ferizaj

VW Jetta -98

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Sht 19:13 Vetura , Lipjan

shes nisan

600 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Gush 22:03 Vetura , Lipjan

Golf 2

600 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Maj 22:33 Vetura , Drenas

Klush Dhelpres

100 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
13 Pri 18:40 Vetura , Ferizaj

Rimorkio

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Mar 14:31 Vetura , Kastriot

shij gombin shumm i mir

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Acura TSX | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione