Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Aixam | City

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Aixam City | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

18 Mar 22:46 Vetura , Shtime

Shes Skuterin woyan 2019

700 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
13 Mar 10:19 Vetura , Pejë

����SKELE ME QIRA����

123 EUR / muaj

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Mar 06:31 Vetura , Skenderaj

Bass i sapo ardhun nga gjermania

250 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
05 Shk 17:25 Vetura , Prishtinë

Bicikla

150 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Jan 13:21 Vetura , Pejë

Shiten raftat

1 300 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Dhj 20:57 Vetura , Drenas

shes pasad

570 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Nën 10:08 Vetura , Prishtinë

rent a car

1 EUR / muaj

Viti: 2016
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
28 Nën 21:41 Vetura , Drenas

shes pikapi

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Nën 18:13 Vetura , Skenderaj

Shes telin shum ghendje mir 40euro

40 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Sht 21:54 Vetura , Skenderaj

��AUTO BARTJE 24/7��

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Sht 17:38 Vetura , Artanë

fffffffffffffffff

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Sht 14:04 Vetura , Artanë

mmmmm

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Gush 00:30 Vetura , Viti

Shitet t2

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Gush 10:23 Vetura , Gjakovë

Blete me rimorkio

Viti: 2021
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Gush 21:30 Vetura , Pejë

��MOLER FASADER GIPSER ��

1 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Gush 18:52 Vetura , Gjakovë

Shes

1 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Gush 15:50 Vetura , Gjilan

Motorr Elektrik

1 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Gush 13:37 Vetura , Ferizaj

Paisje per Pastrimin e oborrit

100 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Korr 13:44 Vetura , Skenderaj

Shiten ipon8 ipon6 huawei

5 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Qer 16:52 Vetura , Gjilan

Shiten gumat per gjip

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Maj 14:17 Vetura , Pejë

Shes gom e holl per opell korsa

Viti: 2016
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
04 Maj 22:16 Vetura , Ferizaj

Okazion

1 111 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
04 Maj 09:30 Vetura , Ferizaj

golf 2

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Maj 22:23 Vetura , Ferizaj

Per auto larje

1 500 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Pri 05:00 Vetura , Artanë

Auto

150 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Pri 10:23 Vetura , Lipjan

blejm hekur t gjitha lojet e hekrit

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Pri 23:48 Vetura , Pejë

Traktor

2 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Shk 10:54 Vetura , Drenas

Pjes per vw cady 2005-2011

Viti: 2020
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
05 Shk 15:25 Vetura , Prishtinë

rent a car

30 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Shk 15:35 Vetura , Prizren

merr jep

750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Jan 03:20 Vetura , Besianë

trrt

10 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Jan 19:09 Vetura , Gjakovë

Rakovic 60me kolic

3 700 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Dhj 04:29 Vetura , Vushtrri

Shes Kombi

1 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
13 Dhj 17:04 Vetura , Prizren

fiat

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Nën 05:02 Vetura , Malishevë

Prokolic

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Tet 12:58 Vetura , Ferizaj

Zafira 2,2

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Tet 11:01 Vetura , Prishtinë

Goma te dimrit

60 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Tet 13:09 Vetura , Gjilan

shitet

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Sht 10:24 Vetura , Vushtrri

Hillt me qera

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Sht 16:15 Vetura , Ferizaj

Bejm rregullimin e oborrev ose shtrimin e kupzav tbetonit

1 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Sht 01:15 Vetura , Dardanë

Auto larje

140 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
04 Gush 21:17 Vetura , Pejë

Renault kango me regjistrim 1.9 dizell

1 250 EUR

29 Korr 23:13 Vetura , Mitrovicë

Shiteb lir edhe shum mira

2 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Korr 14:22 Vetura , Burim

Shiter sana e posa kositur

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Qer 02:03 Vetura , Besianë

Veture e

120 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Qer 11:07 Vetura , Artanë

shitet

78 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Qer 00:16 Vetura , Rahovec

Fellna per ford

150 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
14 Maj 23:04 Vetura , Vushtrri

Shiten

25 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Maj 18:01 Vetura , Pejë

Vetur

1 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: > 500 000
06 Maj 18:26 Vetura , Gjilan

Prodhojmë dyer dhe dritare plastikës (pvc) dhe alumin

1 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Aixam City | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione