Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Aixam | Crossline

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Aixam Crossline | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 22:17 Vetura , Prishtinë

Arti Moler 048878728 044878728 Ngjyrosje etj

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
28 Mar 11:48 Vetura , Klinë

Blej vetura qe i keni per ti shitur rks pa dogan 049424346

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Mar 11:44 Vetura , Mitrovicë

Blej vetura qe i keni per ti shitur rks pa dogan 049424346

5 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Jan 12:21 Vetura , Dragash

+27638827214 AND SAY GOODBYE TO POVERTY AND SORROW IN AFRICA

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Nën 20:38 Vetura , Pejë

Shiten gomat e dimrit komplet

180 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Nën 21:15 Vetura , Prishtinë

shes prekolic orgjinale auto bartje 2 copa

1 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Sht 00:10 Vetura , Skenderaj

Shitet huawei 64gb shum gjendje mir

2 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Korr 00:24 Vetura , Vushtrri

Shiten

5 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Qer 19:31 Vetura , Vushtrri

Shiten lir edhe shum mira

5 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Qer 11:51 Vetura , Fushë Kosovë

BILETA PER NDESHJEN KOSOV - IRALNDA VERIORE

Viti: 2010
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
27 Pri 20:50 Vetura , Mitrovicë

Dyer

200 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Shk 23:14 Vetura , Malishevë

shes friz 410 litr edhe disa produkte ndrysheme

1 EUR Price Reduced

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
31 Jan 20:17 Vetura , Prizren

merr jep

850 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Nën 22:16 Vetura , Malishevë

branik prr touran

200 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Nën 19:53 Vetura , Skenderaj

Blej

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
16 Nën 01:02 Vetura , Gjilan

Muzik

850 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
13 Nën 13:32 Vetura , Mitrovicë

Fellne

200 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
09 Nën 14:05 Vetura , Viti

Shes Hulajen dhe Rrabaqepsen

260 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Tet 12:17 Vetura , Prishtinë

Shiten 4 guma me fellne

100 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Tet 12:22 Vetura , Ferizaj

fellen per bmw 16 225 55

180 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Sht 18:07 Vetura , Skenderaj

Biciklet krejt nregull gjerman me armotizer mbrapa para

60 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Sht 01:13 Vetura , Prishtinë

Wv polo rks 1 vit

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Qer 23:31 Vetura , Burim

Gomat

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Qer 13:08 Vetura , Besianë

USAAmazon TV te gjitha kanalet dhe Youtube Netflix

250 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Qer 16:59 Vetura , Vushtrri

shiten lir e mir

25 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Qer 09:37 Vetura , Vushtrri

shiten

2 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Qer 20:42 Vetura , Pejë

Blej kombi dhe pikapa per pjes

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
04 Qer 20:41 Vetura , Mitrovicë

Blej komba dhe pikapa per pjes

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
30 Maj 02:40 Vetura , Skenderaj

Shes

30 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Maj 11:13 Vetura , Vushtrri

Jsjsjnsnsnsmsmms

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Maj 21:35 Vetura , Besianë

Shitet Bicikleta

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Pri 13:09 Vetura , Besianë

shitet

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
09 Pri 14:24 Vetura , Ferizaj

goma t veres 17 225 45

75 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Pri 19:30 Vetura , Lipjan

Shes

1 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Mar 10:12 Vetura , Skenderaj

shes audin motorri 2.5 shum mir punon ka rexhistri

2 500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Mar 03:42 Vetura , Artanë

Aixam

2 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Mar 17:29 Vetura , Ferizaj

Goma 16 215 55

70 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Shk 16:21 Vetura , Gjakovë

Pikap cadyy

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Jan 15:40 Vetura , Ferizaj

shitet televizori 32ingj ne gjendje perfekte per vetem60euro

60 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Dhj 23:46 Vetura , Mitrovicë

shiten samsung neo duos shum lir

35 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Dhj 15:16 Vetura , Burim

Pula

7 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Dhj 11:14 Vetura , Lipjan

Shitet kalldaja 70 kw

Viti: 2017
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Nën 16:35 Vetura , Pejë

Shitet makina

1 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
10 Tet 00:01 Vetura , Mitrovicë

shiten

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Sht 18:48 Vetura , Prishtinë

Sprint gts 26 medium

140 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Sht 10:20 Vetura , Prishtinë

Shitet

50 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Gush 11:33 Vetura , Besianë

Aixam Crossline dizel

4 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Gush 11:57 Vetura , Skenderaj

Shiten ventillatoret

Viti: 1994
Kilometrazha: 95 000 - 99 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Aixam Crossline | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione