Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Aixam | Roadline

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Aixam Roadline | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

28 Gush 22:06 Vetura , Mitrovicë

Shes Pllugjt

150 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Qer 14:03 Vetura , Lipjan

Shes Rollera

200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
10 Qer 18:09 Vetura , Burim

Dru

35 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Pri 17:11 Vetura , Besianë

KONTENJER ME AZOT VETERINAR

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Jan 15:23 Vetura , Lipjan

Shiten gomat e e dimrit mishelin 235/40R18 M+s

60 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Tet 12:17 Vetura , Viti

shitet skuteri elektrik

110 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
04 Tet 17:25 Vetura , Besianë

Vectra

20 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Sht 12:26 Vetura , Pejë

Shes ose ndroj motorr 1300kubik me dogan t pagume

22 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
23 Mar 18:52 Vetura , Prizren

shite bicikleta

160 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Mar 22:17 Vetura , Ferizaj

goma 16 215 55 continental

80 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Mar 09:19 Vetura , Pejë

Kuzhina dhoma kompenzim me vetur

11 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Shk 16:46 Vetura , Artanë

Shitet faqja ne instagram (Me shadow)

2 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Jan 15:48 Vetura , Mitrovicë

Shitet j1 shum gjendje mir baterin e re e ka veq30euro

30 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Nën 15:05 Vetura , Drenas

Bateri

55 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Sht 16:21 Vetura , Fushë Kosovë

HONDA 10kw

650 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Gush 08:06 Vetura , Rahovec

Prerse bari

300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Gush 09:06 Vetura , Gjilan

Shiten gomat 14komplet me bandash

60 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Korr 22:31 Vetura , Rahovec

shitet vw passat 2 kraven 1.6 ithjesht qmimi 700er

700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Korr 16:45 Vetura , Viti

Shitet pc

300 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Qer 12:33 Vetura , Drenas

shitet zmadhusi

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Maj 04:34 Vetura , Gjilan

Shes bicikleten 26

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Maj 16:32 Vetura , Prizren

Aparat per akull

550 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Mar 18:35 Vetura , Ferizaj

����URGJENT KARRIKA SHUM LLOJE LIR����

700 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Nën 21:19 Vetura , Mitrovicë

Shitet bicikleta

300 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Nën 21:11 Vetura , Mitrovicë

Shitet bicikleta

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Nën 19:21 Vetura , Mitrovicë

Shitet bicikleta��

170 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Sht 19:00 Vetura , Ferizaj

Dyer te oborrit

120 EUR

Viti: 50-at
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Pri 21:37 Vetura , Shtime

shiten matorri

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Mar 19:15 Vetura , Besianë

Shes tepih te re cmimi 30 shum e bukur edhe e mir

30 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Jan 02:15 Vetura , Ferizaj

qipa

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Dhj 22:53 Vetura , Skenderaj

Shiten

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Dhj 11:15 Vetura , Vushtrri

Shitet maqina e kauqave edhe kerreve

130 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Sht 18:03 Vetura , Mitrovicë

dyer per oborr ne llagera

170 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Gush 13:40 Vetura , Ferizaj

shitet audia 80 e qlajmruar

550 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Shk 20:41 Vetura , Ferizaj

shitet fordi urgjend

280 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Shk 16:38 Vetura , Ferizaj

Shitet vektra

480 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Jan 00:24 Vetura , Drenas

Ndrroj fellnet

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Jan 18:53 Vetura , Prizren

invertari shitet urgjent

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Dhj 21:57 Vetura , Mitrovicë

Shes dvd per kerr

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Nën 23:04 Vetura , Kaçanik

golf 4

200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Nën 10:26 Vetura , Prishtinë

Shitet qeni per oborr shum lir

150 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Tet 12:01 Vetura , Kastriot

Shiten pjest per opel zafira

110 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Sht 19:46 Vetura , Prishtinë

fellna AMG

400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
13 Gush 16:15 Vetura , Prishtinë

Shitet projektor i ri HD LLED

180 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Korr 14:05 Vetura , Mitrovicë

Agregat

350 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Korr 19:12 Vetura , Klinë

Alfa Rome

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Qer 21:13 Vetura , Lipjan

Shitet boj nrrim me kerre tabela te huaj

1 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Qer 16:51 Vetura , Prishtinë

Shiten motorrat

900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Maj 22:26 Vetura , Mitrovicë

Cutter

500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
16 Pri 15:32 Vetura , Ferizaj

astra gsi

1 550 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 30 000 - 34 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Aixam Roadline | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione