Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Aixam

City , 195
Crossline , 166
Roadline , 54
Scouty R , 19

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Vetura | Aixam | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 06:30 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE NE TER KOSOVEN

2 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 02:40 ,

Shes

30 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 18:56 ,

Shef fellnet per X5&X3

350 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:56 ,

shes goma per gjip 235/55/17

120 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Maj 12:41 ,

Arti Moler 048878728 044878728 Ngjyrosje etj

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
14 Maj 23:04 ,

Shiten

25 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Maj 08:48 ,

rent a car

30 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Maj 21:35 ,

Shitet Bicikleta

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Maj 18:01 ,

Vetur

1 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: > 500 000
06 Maj 18:26 ,

Prodhojmë dyer dhe dritare plastikës (pvc) dhe alumin

1 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Pri 07:08 ,

Skuter

240 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Pri 13:55 ,

Shitet ford eskord 1.8 benzin plin

385 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
24 Pri 10:17 ,

Shiten Urgjent fellnet me Goma

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Pri 13:09 ,

shitet

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
10 Pri 20:05 ,

Shiten

2 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Pri 14:24 ,

goma t veres 17 225 45

75 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Pri 19:30 ,

Shes

1 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Pri 18:49 ,

Shiten

2 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Pri 04:21 ,

Isa

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Mar 10:12 ,

shes audin motorri 2.5 shum mir punon ka rexhistri

2 500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Mar 03:42 ,

Aixam

2 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Mar 18:52 ,

shite bicikleta

160 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Mar 21:55 ,

shitet kerri France

2 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Mar 22:17 ,

goma 16 215 55 continental

80 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Mar 22:47 ,

Vëllezerit mulolli

Viti: 2007
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
14 Mar 21:37 ,

Shitet

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
09 Mar 09:19 ,

Kuzhina dhoma kompenzim me vetur

11 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Mar 17:29 ,

Goma 16 215 55

70 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Shk 16:21 ,

Pikap cadyy

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Shk 16:46 ,

Shitet faqja ne instagram (Me shadow)

2 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Shk 13:54 ,

Shitet s5

40 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Shk 01:59 ,

Shiten dritare slloven

70 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Jan 23:19 ,

Mbulesa per vetura

15 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Jan 15:48 ,

Shitet j1 shum gjendje mir baterin e re e ka veq30euro

30 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Jan 23:49 ,

Blej vetura qe i keni per ti shitur rks pa dogan 049424346

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Jan 23:49 ,

Blej vetura qe i keni per ti shitur rks pa dogan 049424346

5 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Jan 10:35 ,

motorr bore

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Jan 01:41 ,

Shiten gomat e e dimrit mishelin 235/40R18 M+s

55 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Jan 23:41 ,

Shitet per bartjen e veturav

4 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Jan 15:40 ,

shitet televizori 32ingj ne gjendje perfekte per vetem60euro

60 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Dhj 08:46 ,

Dele

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Dhj 19:55 ,

Instalim i ujit dhe ngrohjes

Viti: 2017
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Dhj 12:46 ,

shitet samsung neo dos

30 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Dhj 23:46 ,

shiten samsung neo duos shum lir

35 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Dhj 15:16 ,

Pula

7 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Dhj 12:56 ,

Chip tuning (remap) Prishtina

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Dhj 11:14 ,

Shitet kalldaja 70 kw

Viti: 2017
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Dhj 18:24 ,

Psat 2004 1.9 tdi automatic

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | Aixam | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione