Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Alfa Romeo

4C , 75
8C , 68
Alfa 145 , 222
Alfa 146 , 168
Alfa 147 , 824
Alfa 149 , 23
Alfa 155 , 26
Alfa 156 , 555
Alfa 159 , 124
Alfa 164 , 16
Alfa 166 , 147
Alfa 33 , 7
Alfa 75 , 2
Alfa 90 , 5
Alfetta , 2
Brera , 7
Giulia , 8
Giulietta , 49
GT , 62
GTV , 4
Junior , 4
MiTo , 21
RZ/SZ , 1
Spider , 10

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Alfa Romeo | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 14:16 Shitorja Vetura , Gjakovë

ALFA ROMEO GIULIETTA RED EDITION- I

9 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:15 Shitorja Vetura , Prishtinë

Alfa Romeo Juliette 2.0 MJTD 2011 sportline

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:14 Shitorja Vetura , Prishtinë

Alfa Romeo Giulietta 2.0 M-JTD 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:00 Vetura , Prizren

Alfa romeo logo

10 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 12:53 Vetura , Prishtinë

Shitet Alfa Romeo 159 1.9 jtdm 150+Ps

5 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:11 Vetura , Klinë

Alfa Romeo 159

5 200 EUR

Sot 10:21 Vetura , Prizren

Shitet pa dogan

850 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:25 Vetura , Prishtinë

ALFA ROMEO GIULIETTA SPRINT 2.0 JTD M 175 PS AUTOMATIK

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:25 Vetura , Prishtinë

ALFA ROMEO GIULIETTA 2.0 JTD-M 170 PS SPORTIVA AUTOMATIK

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:23 Vetura , Therandë

Shitet

800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 20:30 Vetura , Prishtinë

Shitet Alfa Romeo 147 2.0B Automatik rks

1 750 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:13 Vetura , Lipjan

Alfa Romeo 1.9JTD Automatik 2010

6 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 12:21 Vetura , Malishevë

Alfa rome 1.7 dizell rks e aksidentume

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:45 Vetura , Prishtinë

Blej vetura qe i keni per ti shitur rks pa dogan 049424346

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Mar 21:32 Vetura , Prizren

alfa romea

2 750 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Mar 02:33 Vetura , Ferizaj

Shitet Alfa Romeo 156 sportwagon - 1.9 JTD viti 2004

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 09:49 Vetura , Viti

Shiten chip tuning per: Audi bmw volvo vw reno

350 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Mar 21:33 Vetura , Pejë

Shitet

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Mar 21:14 Vetura , Prizren

Alfa Romeo 2.4 jtd

799 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
20 Mar 11:56 Vetura , Artanë

WhatsApp +971505827967 Buy Weed, Cocaine in dubai, qatar,

1 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Mar 11:46 Vetura , Mitrovicë

Blej vetura qe i keni per ti shitur rks pa dogan 049424346

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Mar 22:07 Vetura , Mitrovicë

Alfa romeo

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Mar 11:58 Vetura , Drenas

Urgent shes branik golf 6 edhe 5 branik x6 dizne

99 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Mar 19:56 Vetura , Ferizaj

Alfa Romeo Giulietta

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Mar 12:14 Vetura , Prishtinë

MOLER 044 87 87 28

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
09 Mar 09:26 Vetura , Prishtinë

Alfa Romeo 156

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 15:44 Vetura , Gjakovë

alfo rome 156 shum ne gjendje te rregull

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Mar 17:25 Vetura , Gjakovë

Alfa Romeo Giulietta

9 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Mar 08:21 Vetura , Dardanë

Selling Inbox smtp,Sender inbox office365, Spam Tools

Viti: 2022
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Shk 19:24 Vetura , Mitrovicë

Alfa rome

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Shk 10:05 Vetura , Gjilan

alfa romeo 156 jtd

550 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Shk 20:37 Vetura , Pejë

Alfa Romeo Giulietta

8 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Shk 12:14 Vetura , Pejë

shes ndroj Alfa romeo 145 1.6 twinspark

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Shk 21:37 Vetura , Pejë

Shitet

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Shk 01:19 Vetura , Gjakovë

shitet allfa romeo 146 urgjend

900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
11 Shk 15:43 Vetura , Ferizaj

ALFA ROMEO GUILETTA 2.0DIESEL AUTOMATIK

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Shk 19:16 Vetura , Prizren

shitet

1 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
05 Shk 23:33 Vetura , Ferizaj

Alfa romeo 1.9jtd 16v

3 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Shk 19:10 Vetura , Gjilan

ALFA ROME 1350€

1 350 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Shk 21:00 Vetura , Prishtinë

Alfa 147

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Shk 10:56 Vetura , Fushë Kosovë

1.9 JTD gjendje shum tmir vp2003 me klim

1 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
01 Shk 11:14 Vetura , Besianë

Shitet alfa romeo 156 berlina 2.4 jtd viti 2002

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
31 Jan 07:21 Vetura , Ferizaj

Rimorkio

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Jan 18:48 Vetura , Skenderaj

Alfa Romea

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Jan 10:26 Vetura , Prishtinë

SHES ALFA ROMEO 1.9 JTD DIZEL VITI 2009

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Jan 12:55 Vetura , Gjakovë

shitet

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Jan 11:26 Vetura , Gjakovë

Alfa 147

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Jan 11:26 Vetura , Gjakovë

shitet

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Jan 22:02 Vetura , Shtime

Vetur

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Alfa Romeo | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione