Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Alfa Romeo 8C Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Alfa Romeo 8C | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 16:09 Vetura , Viti

Shiten chip tuning per: Audi bmw volvo vw reno

350 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Gush 20:00 Vetura , Gjilan

Opel kadett 1.6b shitet ndrrohet

700 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Korr 09:03 Vetura , Dragash

Shitet Hillti Bosch

850 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Pri 14:51 Vetura , Burim

Foat

1 400 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Pri 23:18 Vetura , Deçan

shitet qeni

3 EUR / javor

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Pri 10:23 Vetura , Artanë

dassadads

2 222 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Shk 10:54 Vetura , Skenderaj

Pjes per vw cady 2005-2011

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Shk 09:12 Vetura , Artanë

Shank

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Jan 17:42 Vetura , Klinë

Guma

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Dhj 20:19 Vetura , Burim

Sony maus

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Gush 17:45 Vetura , Besianë

Muzik per Audi A3 shitet komplet gjithqka funksio ��04486

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Qer 23:12 Vetura , Prishtinë

dru

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Qer 10:47 Vetura , Prishtinë

Pjes per vw cady 2005-2011

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Pri 17:12 Vetura , Besianë

Shes Bateria 100 75 Ampera

40 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Nën 17:20 Vetura , Besianë

VINTAGE MTB, INTENSE M3 -DOWNHILL ENDURO

900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Tet 17:40 Vetura , Mitrovicë

Polo 1.6 2010

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Sht 16:47 Vetura , Ferizaj

Tashme edhe ne Kosove fito para 100% sakt online

500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Korr 15:46 Vetura , Prishtinë

Mjaltë për erën e Gojës

Viti: 1994
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Qer 15:54 Vetura , Prizren

Makin per akull

600 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Qer 19:07 Vetura , Gjilan

co2

400 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Qer 23:25 Vetura , Mitrovicë

Alfa romeo

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Pri 18:30 Vetura , Ferizaj

Shes

3 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Mar 20:50 Vetura , Besianë

Shes prokolic per vetur

Viti: 2018
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Nën 18:27 Vetura , Besianë

Ju lutem.per bilet na shenoni ne viber mos thirrni

200 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Nën 18:38 Vetura , Shtime

shes qeremide rreth 1700 copa

80 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Nën 21:05 Vetura , Gjilan

Shiten per ww.

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Nën 22:30 Vetura , Gjilan

Shiten bandasht

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Tet 18:48 Vetura , Mitrovicë

Shes kompresor 50L

150 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Tet 19:57 Vetura , Mitrovicë

Shitet Co2 dhe shfajc

380 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
12 Tet 19:36 Vetura , Pejë

she’s qenin

100 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Gush 10:10 Vetura , Prizren

Amerstaf

250 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Korr 19:21 Vetura , Therandë

Bass 60wat

100 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Qer 15:57 Vetura , Artanë

Shes fellne te ndryshme skoda caddy passat golf..

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Pri 13:06 Vetura , Besianë

Rezervuar 1000L(njëmij L)vetëm 55€

55 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Mar 18:11 Vetura , Prishtinë

Dritare Drurit

15 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Dhj 21:33 Vetura , Besianë

Motor per wv LT 2.8 DISELL

500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Tet 13:34 Vetura , Prishtinë

Marcedes

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Sht 08:23 Vetura , Besianë

Tepacir Golf 2

36 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Sht 08:09 Vetura , Besianë

E shitur

60 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Gush 13:03 Vetura , Ferizaj

shitet kolica

170 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Shk 11:18 Vetura , Viti

vaj ulliri

12 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Shk 13:30 Vetura , Gjilan

Kulibe per qen

25 EUR Price Reduced

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Jan 19:56 Vetura , Besianë

Turan

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Jan 20:21 Vetura , Gjilan

Karrika per kafiq

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Dhj 12:19 Vetura , Gjakovë

Or ose sahat dore

500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Nën 07:56 Vetura , Prishtinë

DRITARE TE PLASTIKES

400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Nën 20:42 Vetura , Gjilan

Focus 2 metra e gjat

100 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Tet 18:39 Vetura , Drenas

BLEJ VETURA VERESI (PA PARE)

1 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
18 Tet 14:26 Vetura , Lipjan

Goma pak te perdorera per gjipa

90 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
04 Tet 22:22 Vetura , Ferizaj

Shitet

500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 45 000 - 49 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Alfa Romeo 8C | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione