Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Alfa Romeo | Alfa 146

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Alfa Romeo Alfa 146 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

12 Shk 01:19 Vetura , Gjakovë

shitet allfa romeo 146 urgjend

900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
05 Dhj 18:07 Vetura , Ferizaj

Alfa 156

1 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Nën 20:48 Vetura , Vushtrri

Shitet vaji ulliri me shumice

5 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Nën 23:44 Vetura , Fushë Kosovë

Golf 4

Viti: 2018
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Tet 01:13 Vetura , Mitrovicë

Shitet

850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
16 Tet 17:18 Vetura , Ferizaj

aaaaa

555 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Sht 23:28 Vetura , Prishtinë

Shiten lan traj bungu prishtine

Viti: 2018
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
03 Sht 01:23 Vetura , Pejë

Alfa romeo

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Gush 04:04 Vetura , Dardanë

Shes Makina

3 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
27 Korr 15:12 Vetura , Klinë

Shiten ose ndrrohen

1 200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Korr 16:39 Vetura , Mitrovicë

shes bicikleten 50euro fshisen 15euro

50 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Qer 16:26 Vetura , Malishevë

shes dizne kopresor per golf 7fshis edhe akumalltor

55 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Qer 18:01 Vetura , Prishtinë

Shes dy tela ipon8 ipon6

5 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Pri 16:19 Vetura , Gjilan

alfa rome

750 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Mar 15:36 Vetura , Pejë

shes ose ndroj alfa rome 146 ngjendje tmir rks iskadum benzi

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Shk 23:30 Vetura , Ferizaj

shitet alfa

1 270 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Jan 09:35 Vetura , Vushtrri

Shiten te gjitha vetum 35euro ne gjendje mir jon tanat

35 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Dhj 07:12 Vetura , Prizren

U shittt

55 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Dhj 23:11 Vetura , Gjilan

Alfa rome 146

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Nën 18:42 Vetura , Pejë

Shes alfa romeo

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Nën 20:32 Vetura , Rahovec

Alfa romeo 146

800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Nën 06:35 Vetura , Mitrovicë

Transport Kosovë/Gjermani

Viti: 2017
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
09 Nën 01:03 Vetura , Burim

Shiten ose ndrrim

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
26 Tet 12:40 Vetura , Malishevë

U shit e gzoft pronari ri flm merrjep

1 500 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Maj 16:30 Vetura , Mitrovicë

Shiten

2 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Maj 22:49 Vetura , Mitrovicë

Shiten

2 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Maj 23:49 Vetura , Therandë

Alfa rome

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Shk 18:52 Vetura , Prizren

Makin per drejtimine felgave me senzora

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Shk 22:46 Vetura , Dardanë

Shitet Alfa romeo

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Shk 21:34 Vetura , Prizren

Makine per ballansimine gumave dhe makin per ndrimine gumave

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Jan 15:32 Vetura , Besianë

Shes

27 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Jan 10:59 Vetura , Ferizaj

SHITE IPHONE 5 I ARDHUR PI CH iri

26 EUR Price Reduced

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Dhj 12:35 Vetura , Skenderaj

Alfa rome 1.9 jtd rks i skasum qe 2 jav ndrroj

1 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Nën 08:29 Vetura , Prishtinë

Social Media Manager

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Nën 20:28 Vetura , Vushtrri

Shes samsungun s5 mini shum gjendje mir

40 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Nën 08:54 Vetura , Gjilan

Karrika lekure e zeze per Alfa Romeo 146

100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
29 Tet 19:53 Vetura , Kastriot

Shesë Alfa Romeo

1 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Sht 20:06 Vetura , Skenderaj

Shitet

40 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Sht 19:47 Vetura , Skenderaj

Shiten

50 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Gush 22:55 Vetura , Malishevë

Albion

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Gush 16:35 Vetura , Skenderaj

Shiten me qmim lir shum mira

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Qer 19:35 Vetura , Lipjan

Alfa romeo 146 1.6 benzin

1 250 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
30 Maj 19:48 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet zmadhusi

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Maj 17:46 Vetura , Mitrovicë

Shes

2 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Maj 17:34 Vetura , Vushtrri

Shes

30 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Maj 11:26 Vetura , Vushtrri

Shes

5 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Maj 14:51 Vetura , Skenderaj

Shes prokolicen pre kerr shum mir

200 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Maj 11:21 Vetura , Mitrovicë

shes Alfaromeo 146 1.6 B

600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Pri 21:09 Vetura , Prishtinë

Punojm me heker hulaj boksa per qen vazo per lula

2 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Mar 15:46 Vetura , Dardanë

Kafsha

200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Alfa Romeo Alfa 146 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione