Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Alfa Romeo | Alfa 147

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Vetura | Alfa Romeo Alfa 147 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 18:42 ,

Shitet vetura Alfa Romeo 147 Dizel 1,9JTD

3 750 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:30 ,

ALFA ROMEO 1.9 JTD E SAPO DOGANUAR..

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:32 ,

Shitet Alfa Romeo 147 JTD-2010

5 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 09:31 ,

Shitet Alfa Romeo 147 JTD-2010

5 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Maj 23:52 ,

Alfa Romeo 147 benzin -02

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Maj 20:28 ,

shitet Bej edhe ndrrim

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Maj 22:16 ,

BLEJ VETURA DEFEKT PA DOGAN RKS VW BMW AUDI

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Maj 21:32 ,

Shitet Alfa Romeo 147 JTD-2010

5 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
03 Maj 12:49 ,

Shitet Alfa Romeo 1.9 Disel 147 JTD-2010

5 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
03 Maj 10:35 ,

Alfa Romeo 147 1.6 Benzin Regjistrim 5 muj

1 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Pri 09:49 ,

Alfa romeo 147 1.9 jtd 16 v 8 muj rks

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
29 Pri 11:08 ,

Shitet 1.9 Jtd

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Pri 03:38 ,

Afa romeo 1.9 jtd

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Pri 14:01 ,

Afa romeo 1.9 jtd ne gjendje te mir

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Pri 07:31 ,

Shes Ndroj Alfa Romeo 1.6 T.Spark

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Pri 00:21 ,

Alfarome

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Pri 00:38 ,

Shitet Alfa romeo 146

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Pri 18:17 ,

Alfa Romeo

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 10:10 ,

Alfa Romeo 8 muaj regjistrim

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 00:08 ,

Shes alfa romeo 147 rks

1 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 21:51 ,

Shes alfa romeo 147 jtd 1.9 dizel

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Pri 10:57 ,

Alfa romeo

11 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Pri 09:57 ,

Alfa 147

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Pri 16:17 ,

Shitet Alfa Romeo 147 JTD-2010

6 222 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Mar 03:43 ,

Shitet ose ndrrohet Alfa 147

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Mar 22:02 ,

Alfa Romeo 1.9 JTD

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 20:11 ,

Alfa 147 jtd

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Mar 15:53 ,

Alfa 147 jtd

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Mar 22:09 ,

vetur

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
02 Mar 12:54 ,

She’s Alfa Romeo 147 1.6benzin 11muj regjistrim

1 750 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Mar 07:52 ,

Shes alfa romeo 147 1.6 benxin 2006

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Shk 14:07 ,

Shes alfa romeo 147 11muj regjistrim

1 750 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Shk 10:04 ,

Shes alfa romeo 147 me regjistrim 11muj

1 750 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Shk 01:12 ,

vetur

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Shk 16:45 ,

Alfa Romeo 147 JTD Dizel V 2004 Bejme edhe nrrime

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
16 Shk 00:55 ,

Alfa Romeo 147 RKS 1.6 Benzin, viti i prodhimit 2002

1 750 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
14 Shk 00:47 ,

2003 Alfa Romeo Sport Dizel

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Shk 20:39 ,

Alfa Romeo 147 ngjyre e zeze

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Shk 09:23 ,

Alfa rome 147

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Shk 18:22 ,

Alfa romeo 2.0 rks

2 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Jan 10:30 ,

Shes pjes per alfa romeo 147 JTD 1.9 dizel

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Jan 09:02 ,

alfa romeo 1.9 diesel

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Jan 15:43 ,

Alfa romeo benzin

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Jan 15:35 ,

Shitet alfa romea me marrveshje

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Jan 00:56 ,

alfa romeo diesel

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Jan 11:39 ,

Alfa romeo 1.9 jtd 16 v

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Jan 22:06 ,

Alfa romeo 147 sport

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Jan 13:04 ,

SHITET ALFA 1.9 jtd ne gjendje shum te mir rks 5 muj

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Jan 12:58 ,

Shitet Alfo rome 147

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | Alfa Romeo Alfa 147 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione