Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Alfa Romeo | Alfa 155

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Alfa Romeo Alfa 155 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

16 Tet 23:33 Vetura , Lipjan

shitet alfa romea 1.9 dizel n gjendje te mir baj edhe ndrrim

650 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Korr 11:16 Vetura , Drenas

Rimorkio prokolic

120 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
27 Qer 18:07 Vetura , Malishevë

SERVISI I LlUPAVE

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
24 Pri 21:59 Vetura , Gjilan

Totem bike

700 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Jan 12:17 Vetura , Prishtinë

Bandasha 14 per volkswagen me 5 vrima

50 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Tet 12:51 Vetura , Ferizaj

Dru ne thas -- Shum te mira per djegje 2.50$ thesi

2 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Korr 16:44 Vetura , Vushtrri

Pjes per kombi t2

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Dhj 08:04 Vetura , Besianë

Ushiiiitt

75 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
25 Nën 18:44 Vetura , Gjilan

alfaromeo

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Nën 15:47 Vetura , Besianë

Alfa Rome 155

980 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Tet 17:22 Vetura , Prishtinë

U shitt ■FLM■

11 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Korr 23:12 Vetura , Zveçan

Shes

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Mar 01:05 Vetura , Ferizaj

shiten drut 30 euro metra

30 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
05 Jan 20:13 Vetura , Therandë

Ferrari

10 001 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Gush 17:42 Vetura , Pejë

Alfa romeo 155

1 850 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Korr 22:18 Vetura , Pejë

Alfa Romeo 1.6 Ndrim i Mundshem

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Pri 13:34 Vetura , Gjilan

SHES MATSIN PER GJEDEOZI SHUM TE MIR

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Pri 01:31 Vetura , Prishtinë

luli

900 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Mar 11:08 Vetura , Therandë

Shes alfen

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Shk 09:06 Vetura , Prishtinë

Alfa Romeo 155 1.8 b

999 EUR Price Reduced

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 19:26 Vetura , Prizren

shes apo nrroj alfa 155

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Shk 15:18 Vetura , Prishtinë

Alfa Romeo

1 150 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Jan 20:30 Vetura , Artanë

Alfa Romeo 155 naft

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
24 Nën 17:55 Vetura , Malishevë

Shitet alfa Romeo

1 200 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Tet 17:47 Vetura , Pejë

Alfa Romeo dizel -09

Viti: 2009
Kilometrazha: 40 000 - 44 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Alfa Romeo Alfa 155 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione