Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Alfa Romeo | Alfa 156

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Alfa Romeo Alfa 156 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 13:00 Vetura , Prizren

Alfa romeo logo

10 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
23 Mar 02:33 Vetura , Ferizaj

Shitet Alfa Romeo 156 sportwagon - 1.9 JTD viti 2004

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 21:33 Vetura , Pejë

Shitet

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Mar 11:56 Vetura , Artanë

WhatsApp +971505827967 Buy Weed, Cocaine in dubai, qatar,

1 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Mar 09:26 Vetura , Prishtinë

Alfa Romeo 156

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 15:44 Vetura , Gjakovë

alfo rome 156 shum ne gjendje te rregull

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Shk 10:05 Vetura , Gjilan

alfa romeo 156 jtd

550 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Shk 21:37 Vetura , Pejë

Shitet

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Shk 19:16 Vetura , Prizren

shitet

1 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
03 Shk 10:56 Vetura , Fushë Kosovë

1.9 JTD gjendje shum tmir vp2003 me klim

1 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
01 Shk 11:14 Vetura , Besianë

Shitet alfa romeo 156 berlina 2.4 jtd viti 2002

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
20 Jan 22:02 Vetura , Shtime

Vetur

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Jan 18:31 Vetura , Prizren

Shitet-nderrohet

2 700 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Dhj 19:46 Vetura , Ferizaj

Alfa rome 156 1.9 jtd

1 400 EUR

07 Dhj 11:29 Vetura , Ferizaj

Alfa

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Dhj 14:13 Vetura , Ferizaj

Alfa rome

1 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Nën 14:44 Vetura , Prizren

Alfa romeo antena per radio

5 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Nën 23:37 Vetura , Prizren

Alfa romeo 1.9JTD

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Nën 00:16 Vetura , Prizren

Alfa Romea

22 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Nën 10:18 Vetura , Prizren

Shes

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Tet 00:56 Vetura , Drenas

Shitet

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Tet 20:31 Vetura , Drenas

Shitet

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Tet 11:01 Vetura , Prizren

Alfa Romea��

25 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Tet 09:52 Vetura , Prizren

Alfa Romea 156 1.9 JTD

25 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Tet 08:25 Vetura , Prizren

Alfa Romea 1.9 JTD

25 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Tet 17:59 Vetura , Prizren

Alfa romeo 156 1.9JTD

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Tet 16:52 Vetura , Prizren

Alfa Romea JTD 1.9 dizell

25 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Sht 21:24 Vetura , Prishtinë

Alfa Romeo 156 1.9 dizel

2 300 EUR

03 Sht 13:49 Vetura , Malishevë

Shitet Alfa Romeo 156 1,9JTD

1 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Gush 19:14 Vetura , Malishevë

Alpha Romeo 1.9 Diesel

1 665 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
21 Gush 12:06 Vetura , Drenas

Alfa romeo

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Gush 10:27 Vetura , Pejë

Shitet alfo romeo gjendje te mir

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Gush 00:10 Vetura , Malishevë

Shitet Alfa Romeo 156 1,9JTD

1 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Korr 15:48 Vetura , Malishevë

Shitet Alfa Romeo 156 1,9JTD

1 550 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Korr 12:32 Vetura , Prizren

Shitet

26 Qer 13:50 Vetura , Pejë

Shitet alfo romeo gjendje shum te mir

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Qer 16:28 Vetura , Shtime

Alfa Romeo 1.9 JTD

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Qer 22:14 Vetura , Pejë

Alfa 156

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 11:52 Vetura , Prishtinë

Alfaromeo 156 2.0 spark 16 ventilla

600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 20:49 Vetura , Mitrovicë

U shit...

599 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Maj 08:27 Vetura , Shtërpcë

��AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

2 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Maj 10:17 Vetura , Pejë

Alfo romeo jtd 2.4 dizel

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Maj 23:03 Vetura , Pejë

shes alfa rome 156 2.4jtd 20v 2004 rks deri en janar

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Maj 16:34 Vetura , Fushë Kosovë

alfa romeo 156 2001

1 950 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Maj 11:42 Vetura , Gjakovë

Makina Alfa Romeo

1 150 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Maj 16:03 Vetura , Pejë

Alfa 156

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Pri 20:31 Vetura , Prizren

Shes Alfaromeo 156 1.9

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 16:40 Vetura , Prizren

Alfa romeo 156

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 18:30 Vetura , Prizren

Shitet

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 17:42 Vetura , Prizren

Shitet

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Alfa Romeo Alfa 156 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione