Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Alfa Romeo | Alfa 166

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Alfa Romeo Alfa 166 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

20 Mar 21:14 Vetura , Prizren

Alfa Romeo 2.4 jtd

799 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
28 Dhj 18:26 Vetura , Lipjan

Shes alforome 166 dizel 2.4

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
26 Nën 06:24 Vetura , Gjilan

Shitet Ose ndrrohet Alfa Romeo 166

1 600 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Sht 02:01 Vetura , Prizren

✅Alfa romeo✅

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Sht 01:51 Vetura , Kastriot

Shitet alfa romeo 166.2.4 dizell ne gjendje te rregullt

1 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Sht 23:10 Vetura , Prishtinë

Shitet Alfer rome

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Korr 19:23 Vetura , Vushtrri

Shes alfa romeo 166

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Pri 10:23 Vetura , Vushtrri

Alfa Romeo

Viti: 2003
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
07 Pri 15:18 Vetura , Vushtrri

alfa romeo

Viti: 2003
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
07 Pri 11:55 Vetura , Vushtrri

Alfa Romeo

Viti: 2003
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
21 Jan 13:36 Vetura , Prishtinë

Shes Alfa Romeo 2.4 jtd rks i skaduar

700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Dhj 14:02 Vetura , Ferizaj

Bejm lyerjen e shtepive dhe objetkeve me mallter

Viti: 2011
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Dhj 15:37 Vetura , Prishtinë

Alfo Romeo 166 viti 2002

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Tet 08:42 Vetura , Deçan

Shitet vetura

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Sht 21:48 Vetura , Fushë Kosovë

Motorra per dyer049681559

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Sht 19:31 Vetura , Malishevë

Shitet

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Gush 17:00 Vetura , Prishtinë

Shitet

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Gush 17:21 Vetura , Fushë Kosovë

shitet alfa romeo 166

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Korr 12:24 Vetura , Vushtrri

Allfa

19 Korr 19:50 Vetura , Vushtrri

Allfa romeo

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Korr 03:52 Vetura , Gjilan

Alfa

1 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Mar 14:34 Vetura , Prishtinë

Shitet

2 150 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Jan 13:40 Vetura , Lipjan

alfa

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Jan 11:25 Vetura , Lipjan

Alfa romeo 166

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Dhj 12:42 Vetura , Lipjan

Shitet Alfa Romeo 166

1 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Nën 10:00 Vetura , Prishtinë

Uuu shit

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Tet 18:04 Vetura , Klinë

Alfa Romeo 166 benzin

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
29 Sht 18:31 Vetura , Klinë

Alfa

Viti: 2000
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
12 Gush 22:46 Vetura , Prizren

Alfa Romeo 166 2.4 JTD Ndrrim i Mundshem

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Qer 15:12 Vetura , Shtime

SHES VETUREN

2 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Maj 08:51 Vetura , Pejë

Vetura ne shitje

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Maj 23:42 Vetura , Prizren

Pjes per alfa 166

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Mar 07:54 Vetura , Gjilan

Alfa romeo 2.4 jtd vp. 2001

699 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Jan 01:25 Vetura , Prizren

kush ka bandash 5x100 16 um vyn urgjen

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Jan 23:00 Vetura , Lipjan

FLM U SHITTT

1 550 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
31 Dhj 15:31 Vetura , Lipjan

Alfa 166 V6 24V benxin viti/2000 RKS 3muj

1 450 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
16 Dhj 00:03 Vetura , Lipjan

Alfa Romeo 2.5 RKS

1 599 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Dhj 19:37 Vetura , Prizren

Shitet

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Nën 20:16 Vetura , Prizren

Shitet urgjent

1 650 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Tet 13:24 Vetura , Prizren

Shitet urgjent

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Tet 19:22 Vetura , Prishtinë

Shitet Alfa 166

800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Sht 09:17 Vetura , Prishtinë

SHITET / NDRROHET ALFA ROMEO motorri defekt

540 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Sht 13:30 Vetura , Prizren

Alfa Romeo 166

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Sht 06:35 Vetura , Prishtinë

Allfaromeo 166 dizel 2.4 jtd rks 3 muj

2 150 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Sht 08:57 Vetura , Prishtinë

Allfaromeo 166 dizel 2.4 jtd rks 3 muj

2 150 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Gush 10:13 Vetura , Prishtinë

Shitet vetura alfarome

700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Gush 18:03 Vetura , Prishtinë

Alfa Romeo 2.4 JTD

900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Gush 20:26 Vetura , Prishtinë

ALFOROMEO 166 JTD 2.4 VITI 2000 RKS 10 MUAJ

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Korr 21:22 Vetura , Prishtinë

SHITET ALFA ROMEO 166 URGJENTTT

750 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Qer 07:24 Vetura , Prishtinë

Viber +383 45 950 414

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Alfa Romeo Alfa 166 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione