Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Alfa Romeo Të gjitha në Burim

4C , 2
8C , 2
Alfa 145 , 2
Alfa 146 , 3
Alfa 147 , 9
Alfa 156 , 5
Alfa 159 , 2
Alfa 166 , 1
Alfa 33 , 3
Alfa 90 , 1
Brera , 1
Spider , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Burim,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Alfa Romeo | Burim ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

05 Maj 17:16 Vetura , Burim

Shitet tip top

5 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Tet 17:56 Vetura , Burim

Shitet t2 1.6 dizel

800 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Pri 14:51 Vetura , Burim

Foat

1 400 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Jan 15:37 Vetura , Burim

Shitet Alfa Romeo 156

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Jan 15:36 Vetura , Burim

dasdadas

11 111 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Dhj 20:19 Vetura , Burim

Sony maus

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Nën 01:03 Vetura , Burim

Shiten ose ndrrim

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
30 Maj 13:24 Vetura , Burim

She's kombin t4

1 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Pri 03:40 Vetura , Burim

555

25 EUR / muaj

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Tet 16:56 Vetura , Burim

Alfa romeo

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Nën 04:23 Vetura , Burim

shitjet e kontejnerëve

750 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Qer 13:28 Vetura , Burim

Vetur

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Pri 20:22 Vetura , Burim

shitet

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Pri 08:54 Vetura , Burim

Shitet

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 19:36 Vetura , Burim

Shitet alfla romeo

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Shk 19:36 Vetura , Burim

Alfa Romeo 1.6Benxin

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 19:28 Vetura , Burim

Alfa Romeo

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Nën 19:51 Vetura , Burim

Alfa romeo 147jtd 1.9

2 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Tet 08:57 Vetura , Burim

kamjon

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Tet 15:45 Vetura , Burim

Fellge

Viti: 2013
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
02 Korr 10:09 Vetura , Burim

shitet

800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Maj 14:52 Vetura , Burim

Shitet alfa 147 jtd 19

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Mar 14:42 Vetura , Burim

alfa romeo

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Shk 09:19 Vetura , Burim

alfarome per pjes

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Jan 20:38 Vetura , Burim

Alfa Romeo 159 dizel

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Tet 11:17 Vetura , Burim

Alfa Romeo 166 Fantasie -02

2 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
02 Tet 17:39 Vetura , Burim

Alfa Romeo 2.4

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Sht 13:27 Vetura , Burim

Shitet vetura

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Sht 18:29 Vetura , Burim

alfa rome 33

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Qer 14:42 Vetura , Burim

Alfa Romeo Brera SKY VIEW 2.4 JTDM 200PS

14 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
17 Shk 09:41 Vetura , Burim

Alfa Romeo 33 -93

Viti: 1993
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Jan 16:23 Vetura , Burim

Shes veturen

1 900 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Alfa Romeo | Burim juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione