Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Alfa Romeo Të gjitha në Gjakovë

8C , 1
Alfa 145 , 5
Alfa 146 , 4
Alfa 147 , 27
Alfa 149 , 2
Alfa 156 , 34
Alfa 159 , 6
Alfa 164 , 1
Alfa 166 , 3
Giulia , 2
Giulietta , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Gjakovë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Alfa Romeo | Gjakovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

18 Qer 02:38 Vetura , Gjakovë

Alfa

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Qer 01:24 Vetura , Gjakovë

shes alfo rome ne gjendje shum te mir

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 18:02 Vetura , Gjakovë

alfo rome 156 shum ne gjendje te rregull

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Maj 18:02 Vetura , Gjakovë

alfo rome 156 shum ne gjendje te rregull

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Mar 15:44 Vetura , Gjakovë

alfo rome 156 shum ne gjendje te rregull

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Shk 01:19 Vetura , Gjakovë

shitet allfa romeo 146 urgjend

900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
23 Jan 12:55 Vetura , Gjakovë

shitet

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Jan 11:26 Vetura , Gjakovë

Alfa 147

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Jan 11:26 Vetura , Gjakovë

shitet

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Jan 03:57 Vetura , Gjakovë

Alfa romeo 159 2.4jtdm ndrrim me bmw

3 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Sht 04:39 Vetura , Gjakovë

Alfa Romeo 147 me Targa Angleze

980 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Maj 11:42 Vetura , Gjakovë

Makina Alfa Romeo

1 150 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Pri 15:52 Vetura , Gjakovë

Shitet Alfa romeo Giulia

22 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
05 Pri 13:28 Vetura , Gjakovë

Shitet Alfaromeo Giulia

Viti: 2016
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
20 Mar 21:59 Vetura , Gjakovë

Bicikleta

150 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Sht 17:42 Vetura , Gjakovë

Shitet Alfa .Alfa ne shitje.Alfa rome

1 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Korr 13:08 Vetura , Gjakovë

Alfa Romeo

Viti: 2021
Kilometrazha: > 500 000
21 Maj 10:13 Vetura , Gjakovë

Alfa Romeo 1.9 JTD Viti Prodhimit 2007

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Pri 10:10 Vetura , Gjakovë

Alfa Romeo 8 muaj regjistrim

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Shk 00:47 Vetura , Gjakovë

2003 Alfa Romeo Sport Dizel

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Shk 13:57 Vetura , Gjakovë

shitet

2 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Jan 14:57 Vetura , Gjakovë

shitet

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Dhj 23:06 Vetura , Gjakovë

Shitet vetura Alfa Romeo 156

800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Dhj 09:59 Vetura , Gjakovë

Alfa Romeo Giuletta Maserati

23 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
15 Nën 02:19 Vetura , Gjakovë

Alfa rome

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Nën 20:44 Vetura , Gjakovë

Qmimi sipas marraveshjes

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Tet 18:34 Vetura , Gjakovë

Alfa rome

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Tet 15:55 Vetura , Gjakovë

Alfaromeo 147

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Sht 21:07 Vetura , Gjakovë

Alfa rome147

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Gush 10:50 Vetura , Gjakovë

Alfa Romeo

3 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Gush 13:43 Vetura , Gjakovë

Shiten Laptopat

11 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Korr 00:13 Vetura , Gjakovë

Ndrrohet edhe me vetur pa dogan

799 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Pri 11:09 Vetura , Gjakovë

Alfa Romeo Quadrifoglio

10 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
05 Mar 13:02 Vetura , Gjakovë

Alfa Romeo 159

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Jan 11:52 Vetura , Gjakovë

Alfa romeo 147 1.6

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
01 Dhj 15:18 Vetura , Gjakovë

Shitet Alfa Romeo 1.4 benzin

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Nën 17:02 Vetura , Gjakovë

ALFA ROMEO - 1.9 JTD (Disel)

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Tet 13:25 Vetura , Gjakovë

Shes veturen Alfa Romeo

800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Tet 17:03 Vetura , Gjakovë

Alfa Romeo 2.0 V6 TB

700 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
18 Sht 08:08 Vetura , Gjakovë

Alfa Romeo 147 nga Zvicra

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Gush 14:13 Vetura , Gjakovë

Me marrveshje

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Qer 23:32 Vetura , Gjakovë

Alfa Rome

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Qer 14:29 Vetura , Gjakovë

ALFA ROMEO

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 06:06 Vetura , Gjakovë

Alfa Romeo 159 1.9 Jtd

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Mar 21:26 Vetura , Gjakovë

Urgjent shitet Alfa Romeo

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Jan 14:49 Vetura , Gjakovë

Kerkoj Alfa Romeo 147 JTD 16v te aksidentuar

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Tet 03:04 Vetura , Gjakovë

Shes veturen 1.9 Diesel

1 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Tet 17:48 Vetura , Gjakovë

alfa 1.6

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Mar 16:46 Vetura , Gjakovë

Alfa rome

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Mar 19:54 Vetura , Gjakovë

Ndrrimi mundshem

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Alfa Romeo | Gjakovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione