Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Alfa Romeo | GT

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Alfa Romeo GT | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

12 Dhj 06:52 Vetura , Pejë

Shes Alfa romeo gt 1.9 16v

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Nën 20:09 Vetura , Prishtinë

Alfa Romeo Gt 1.9jtd 2004

2 750 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Sht 13:55 Vetura , Prishtinë

Mbushes per bateri

45 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
03 Maj 08:33 Vetura , Pejë

Shes ndroj Alfa romeo 1.9 16 v

4 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Mar 23:23 Vetura , Ferizaj

alfaromeo 2005 1.6 benzin

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Mar 13:39 Vetura , Ferizaj

shitet alfa romeo 2005 1.6

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Shk 11:49 Vetura , Pejë

shitet

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Dhj 17:23 Vetura , Malishevë

Shitet alfa romeo gt

5 199 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Dhj 21:36 Vetura , Malishevë

Alfa Romeo Gt

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
29 Nën 18:47 Vetura , Prizren

Alfa Romeo GT

1 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Sht 20:05 Vetura , Besianë

Shes Alfa Romeo GT

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Maj 01:18 Vetura , Prizren

Alfa romeo

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 20:24 Vetura , Shtërpcë

alfa romeo gt moze zamena

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Mar 18:45 Vetura , Shtërpcë

alfa romeo gt

2 750 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Mar 17:06 Vetura , Besianë

Alfa Romeo GT

3 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Jan 23:40 Vetura , Pejë

Shitet urgjent

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Jan 13:45 Vetura , Prishtinë

Shes alfa romeo gt 2007 per pjes

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
24 Dhj 11:17 Vetura , Mitrovicë

alfa rome gt 1.9 jtd 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Dhj 20:00 Vetura , Mitrovicë

alfa rome gt 1.9 jtd 2007

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Nën 09:23 Vetura , Malishevë

ALFA ROMEO

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Tet 20:05 Vetura , Prishtinë

Alfa Romeo GT

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Tet 23:56 Vetura , Pejë

Alfa Romeo Gt “Desing Berton”

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Tet 18:17 Vetura , Prishtinë

ALFA ROMEO GT -05 qmimi:1220 euro fiks

1 220 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Sht 09:15 Vetura , Prishtinë

ALFA ROMEO GT 1.9JTD -05

1 280 EUR

10 Qer 15:21 Vetura , Pejë

shes alfa gt 1.9 16v dizell

1 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Qer 15:12 Vetura , Pejë

shes pjes alfa romeo gt 1.9 16v

1 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Mar 19:58 Vetura , Prishtinë

Shitet

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Mar 20:30 Vetura , Besianë

Shes Alfa Romeo GT diesel 1.9 JTD

3 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Dhj 19:23 Vetura , Prishtinë

Shitet mundsi edhe ndrrimi alfa romeo GT 1.9 jtd

4 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Tet 21:10 Vetura , Ferizaj

Alfa Romeo GT 1.9 Disell

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Gush 04:25 Vetura , Ferizaj

Alfa GT

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Korr 09:53 Vetura , Ferizaj

Alfa Gt

3 950 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Korr 09:42 Vetura , Ferizaj

Alfa Gt

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Qer 16:37 Vetura , Besianë

Shes Alfa Romeo GT diesel 1.9 JTD

3 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 21:09 Vetura , Besianë

Shes Alfa Romeo GT diesel 1.9 JTD

3 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 19:05 Vetura , Besianë

Alfa Romeo GT 1.9 JTD

3 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 11:34 Vetura , Lipjan

shes fellnet 15 per golf

120 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Jan 09:59 Vetura , Viti

Shitet

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Dhj 15:10 Vetura , Prishtinë

Dyer

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Tet 08:31 Vetura , Prishtinë

Shes ose ndrroj

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Sht 19:09 Vetura , Prizren

Shes Alfa Romeo GT

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
31 Gush 20:29 Vetura , Prishtinë

Alfa romeo gt 1.9jtd

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Mar 02:56 Vetura , Prizren

Fellne

120 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
02 Sht 03:58 Vetura , Ferizaj

Alfa Romeo gt 1.9 dizel

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Sht 03:38 Vetura , Ferizaj

Alfa Romeo GT 1.9 dizel

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Gush 21:39 Vetura , Prizren

Shitet Alfa Romeo Qmim i Volitshem

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Korr 13:56 Vetura , Prishtinë

AlfaRomeo GT 1.9 16v Black matte

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
17 Korr 14:52 Vetura , Prizren

Shes Alfa Romeo GT 1.9 Diesel

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Qer 22:48 Vetura , Gjilan

Alfa romeo gt

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Alfa Romeo GT | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione