Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Alfa Romeo | MiTo

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Alfa Romeo MiTo | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

11 Tet 10:38 Vetura , Prishtinë

ALFAROMEO MITO

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 08:36 Vetura , Mitrovicë

ALFA MITO 1.3 DIZEL RKS 1 VIT KM 220 TE GARANTUARA 1 PRONAR

5 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Nën 11:43 Vetura , Prizren

Alfa Mito

4 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
28 Nën 11:43 Vetura , Prizren

Alfa Mito

4 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
26 Korr 08:41 Vetura , Ferizaj

Alfa romeo mito 1.3 dizell me dogan

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Maj 20:29 Vetura , Fushë Kosovë

Shitete vetura

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Mar 13:49 Vetura , Vushtrri

Alfa Rome Mito 1.3 dizel

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Shk 22:42 Vetura , Prishtinë

Shitet vetura

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Tet 10:26 Vetura , Ferizaj

AlfaRomeo Mito 1.3 Dizell Me dogan te pagume

5 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Dhj 09:14 Vetura , Prizren

Alfa Romeo MiTo 1.4 Benzin

6 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
11 Nën 19:51 Vetura , Lipjan

Alfa Romeo

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Tet 16:48 Vetura , Lipjan

Alfa Romeo Mito

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Shk 08:27 Vetura , Prishtinë

Shes Alfo Romeo Mito 1.6 Disel

4 300 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Jan 13:39 Vetura , Prizren

Alfa Romeo 1.3JTDm

Viti: 2011
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
13 Jan 20:36 Vetura , Prishtinë

Shes Alfa romeo Mito 1.6 Disel

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Korr 00:07 Vetura , Lipjan

Alfa mito 1.4T rks 1 vit pej zvicrres 155ps

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
15 Mar 11:40 Vetura , Prizren

Alfa romeo

9 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
03 Mar 11:51 Vetura , Gjilan

u shiten

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Shk 11:37 Vetura , Prizren

Alfa Romeo Mito me vetem 63.000km

9 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
18 Nën 15:56 Vetura , Prishtinë

Alfa-Romeo (IT) Mito 1.6 JTD

7 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Maj 18:24 Vetura , Prizren

Alfa Mito1.3 jtd 2012

10 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 45 000 - 49 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Alfa Romeo MiTo | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione