Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

suzuki - Alfa Romeo Të gjitha në Kosovë

4C , 1
Alfa 145 , 3
Alfa 146 , 1
Alfa 147 , 5
Alfa 149 , 1
Alfa 155 , 1
Alfa 156 , 4
Alfa 166 , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe suzuki,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj suzuki Të gjitha | Vetura | Alfa Romeo | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

19 Qer 23:32 Vetura , Mitrovicë

BLEJM VETURA. 043 547 987

4 500 EUR

17 Dhj 14:02 Vetura , Ferizaj

Bejm lyerjen e shtepive dhe objetkeve me mallter

Viti: 2011
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
28 Gush 16:24 Vetura , Fushë Kosovë

Alfa Romeo 147 JTD 1.9 Dizel

1 650 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Mar 21:06 Vetura , Pejë

Shes rimorkjo per vetur-Mundesi ndrrimi

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Sht 16:59 Vetura , Pejë

U shittt

1 499 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Tet 12:51 Vetura , Ferizaj

Dru ne thas -- Shum te mira per djegje 2.50$ thesi

2 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Sht 12:06 Vetura , Prizren

ALFA ROMEO 156 - 2003 - 2.0 TB

2 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Sht 12:06 Vetura , Prizren

ALFA ROMEO 156 - 2003

2 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Sht 11:58 Vetura , Prizren

ALFA ROMEO 156 - LIRE

2 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Gush 13:22 Vetura , Prishtinë

Maic + Shorce 13€

13 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Mar 23:13 Vetura , Prishtinë

alfa romeo 147 2.0 16v automatik

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Tet 16:42 Vetura , Prishtinë

rimorkio-prekolica

Viti: 2018
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
09 Pri 22:30 Vetura , Malishevë

Suzuki

220 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Pri 12:51 Vetura , Malishevë

Suzuki

350 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Nën 11:40 Vetura , Prizren

alfa romeo 147

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Nën 20:41 Vetura , Lipjan

u shittt nga (Endrit Zaskoku) e gzoft pronari ri

1 600 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Pri 16:52 Vetura , Prishtinë

Shes alfa rome te vitit 2001

1 950 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj suzuki | Të gjitha | Vetura | Alfa Romeo | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione