Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Alfa Romeo

4C , 72
8C , 56
Alfa 145 , 199
Alfa 146 , 147
Alfa 147 , 720
Alfa 149 , 16
Alfa 155 , 26
Alfa 156 , 491
Alfa 159 , 110
Alfa 164 , 14
Alfa 166 , 134
Alfa 33 , 7
Alfa 75 , 1
Alfa 90 , 4
Alfetta , 2
Brera , 6
Giulia , 2
Giulietta , 27
GT , 50
GTV , 2
Junior , 3
MiTo , 18
RZ/SZ , 1
Spider , 10

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Vetura | Alfa Romeo | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 12:05
Linku:
,

SHITET ALFA ROMEO 156 JTD 16V 2003

2 300 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 17:30 ,

ALFA ROMEO 1.9 JTD E SAPO DOGANUAR..

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:48 ,

Alfa Romeo 1.8 Benzin Pa Dogan

280 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 16:36 Shitorja ,

Alfa Romeo Giulietta 1.4TB Benzin

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:07 ,

Llustera - Ndriçime "DOMI" Chandelier

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 14:50 ,

Shitet Alfa Romeo 166

2 100 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 14:07 ,

Shes Alfa Romeo 159 200PS

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:21 ,

Alfa Romeo 159 Ti 2.4 JTDm 210 Ps

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:15 ,

Sbes fellnet per bmw

120 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 13:14 ,

Shes fellnet per golf 4

300 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 13:13 ,

Shes fellnet per golf 5

200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:31 ,

Shitet Alfa Romeo - 2.4 Automatik

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:53 ,

Shitet Alfa Romeo 159 1.9 JTD 2006

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:31 ,

Alfa Romeo Juliet

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:34 ,

Afa romeo 1,8 benz me klim viti 2000

990 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:27 ,

Alfa romeo mito 1.3 dizell me dogan

5 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:32 ,

Shitet Alfa Romeo 147 JTD-2010

5 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:31 ,

Shitet Alfa Romeo 147 JTD-2010

5 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 08:42 ,

RAdio per audi

40 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 08:23 ,

Shes Alfa Romeo 156 1.9 jtd 2004

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 07:05 ,

Bejm lyerjen e shtepive dhe objetkeve me mallter

Viti: 2011
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 00:21 ,

Alfa Romeo 159 2.4 JTD

5 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:30 ,

N shitje

1 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:57 ,

Alfa romeo cross 4x4

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 21:51 ,

Alfa romeo

1 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:36 ,

Alfa romeo 166

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:05 ,

Shitet vetura Alfa Romeo 147 Dizel 1,9JTD

3 750 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:24 ,

She's kombin t4

1 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 12:05
Linku:
,

SHITET ALFA ROMEO 156 JTD 16V 2003

2 300 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:21 ,

Shiten chip tuning per: Audi pezho bmw volvo vw

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Maj 23:52 ,

Alfa Romeo 147 benzin -02

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Maj 20:28 ,

shitet Bej edhe ndrrim

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Maj 01:18 ,

Alfa romeo

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 22:16 ,

BLEJ VETURA DEFEKT PA DOGAN RKS VW BMW AUDI

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Maj 21:32 ,

Shitet Alfa Romeo 147 JTD-2010

5 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
03 Maj 12:49 ,

Shitet Alfa Romeo 1.9 Disel 147 JTD-2010

5 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
03 Maj 10:35 ,

Alfa Romeo 147 1.6 Benzin Regjistrim 5 muj

1 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Maj 17:01 ,

Gomat veres baum 235/45/17

90 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Maj 03:24 ,

Aparat per Akull

320 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Pri 15:51 ,

Alfa Romeo Giulietta 2.0 JTD 16V TCT SPORT PAKET

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
30 Pri 12:59 ,

Alfa Giulietta Q.V-line 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Pri 09:49 ,

Alfa romeo 147 1.9 jtd 16 v 8 muj rks

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
29 Pri 23:19 ,

Alfa Romeo 2.4JTD

2 777 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Pri 15:52 ,

Afa romeo 1,8 benz me klim viti 2000

990 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Pri 11:08 ,

Shitet 1.9 Jtd

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Pri 11:10 ,

Auto Bartje Buli 24-7 (SHLEP)

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Pri 03:38 ,

Afa romeo 1.9 jtd

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Pri 21:59 ,

Afa romeo 1,8 benz me klim viti 2000

990 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | Alfa Romeo | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione