Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Alfa Romeo Të gjitha në Kosovë

4C , 76
8C , 67
Alfa 145 , 224
Alfa 146 , 172
Alfa 147 , 844
Alfa 149 , 25
Alfa 155 , 26
Alfa 156 , 569
Alfa 159 , 128
Alfa 164 , 16
Alfa 166 , 153
Alfa 33 , 7
Alfa 75 , 2
Alfa 90 , 5
Alfetta , 2
Brera , 7
Giulia , 9
Giulietta , 52
GT , 63
GTV , 4
Junior , 4
MiTo , 23
RZ/SZ , 1
Spider , 10

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Alfa Romeo | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

18 Sht 08:55
Linku:
Vetura , Prishtinë

Alfa Romeo Giulietta 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

11 Korr 16:00 Vetura , Prishtinë

alfa romeo

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Korr 16:00 Vetura , Prishtinë

alfa romeo

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Korr 16:39 Vetura , Mitrovicë

shes bicikleten 50euro fshisen 15euro

50 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Korr 21:40 Vetura , Klinë

shes per pjes Alfa Rome

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Korr 15:48 Vetura , Malishevë

Shitet Alfa Romeo 156 1,9JTD

1 550 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Korr 12:32 Vetura , Prizren

Shitet

05 Korr 09:03 Vetura , Dragash

Shitet Hillti Bosch

850 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Korr 23:28 Vetura , Prizren

Alfa Romeo 147 1.9 JTD

02 Korr 17:44 Vetura , Prizren

Alfa Romeo 159 1.9 jtdM

25 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Qer 20:05 Vetura , Ferizaj

Shes

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Qer 17:07 Vetura , Prishtinë

alfa romeo

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Qer 16:26 Vetura , Malishevë

shes dizne kopresor per golf 7fshis edhe akumalltor

55 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Qer 13:50 Vetura , Pejë

Shitet alfo romeo gjendje shum te mir

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Qer 20:22 Vetura , Malishevë

ALFA ROMEO GIULIETTA 2.0 JTDm Full Nuk Boj Ndrrim

6 000 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Qer 18:01 Vetura , Deçan

Okazjon

5 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Qer 18:01 Vetura , Prishtinë

Shes dy tela ipon8 ipon6

5 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Qer 16:28 Vetura , Shtime

Alfa Romeo 1.9 JTD

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Qer 13:22 Vetura , Prishtinë

Shitet Alfa Romeo 044355806

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Qer 22:14 Vetura , Pejë

Alfa 156

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 11:52 Vetura , Prishtinë

Alfaromeo 156 2.0 spark 16 ventilla

600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 20:49 Vetura , Mitrovicë

U shit...

599 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Qer 03:31 Vetura , Pejë

Alfa rome

1 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Qer 15:57 Vetura , Deçan

Alfa rome 147

1 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Maj 10:29 Vetura , Pejë

1900

1 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Maj 23:30 Vetura , Lipjan

Shitet skuteri honda 125 kubik me dogan i ardhon nga zvicrra

950 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Maj 16:44 Vetura , Malishevë

shesé veturen

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Maj 14:22 Vetura , Pejë

Alfa rome

1 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Maj 08:36 Vetura , Mitrovicë

ALFA MITO 1.3 DIZEL RKS 1 VIT KM 220 TE GARANTUARA 1 PRONAR

5 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 08:27 Vetura , Shtërpcë

��AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

2 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Maj 23:11 Vetura , Deçan

Alfa rome

1 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Maj 15:42 Vetura , Pejë

Alfa rome

1 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Maj 20:40 Vetura , Mitrovicë

alfa rome 1.9 jtd

1 450 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Maj 10:17 Vetura , Pejë

Alfo romeo jtd 2.4 dizel

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Maj 23:03 Vetura , Pejë

shes alfa rome 156 2.4jtd 20v 2004 rks deri en janar

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Maj 16:34 Vetura , Fushë Kosovë

alfa romeo 156 2001

1 950 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Maj 16:29 Vetura , Pejë

Shes Alfa Romeo 145 1.9 Jtd

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Maj 11:42 Vetura , Gjakovë

Makina Alfa Romeo

1 150 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Maj 12:00 Vetura , Drenas

shes golf 3

850 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
06 Maj 17:23 Vetura , Prizren

Shitet ose ndrrohet

900 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Maj 16:03 Vetura , Pejë

Alfa 156

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Maj 15:26 Vetura , Mitrovicë

Alfa rome

03 Maj 08:33 Vetura , Pejë

Shes ndroj Alfa romeo 1.9 16 v

4 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Pri 22:35 Vetura , Prishtinë

Motorr per Alfa romeo

650 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Pri 13:14 Vetura , Prishtinë

Alfa romeo 1.9 JTD

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Pri 12:06 Vetura , Gjilan

Shiten fellnet per mercedez 19 me guma

360 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Pri 20:31 Vetura , Prizren

Shes Alfaromeo 156 1.9

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Pri 16:10 Vetura , Shtime

shitet

900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Pri 16:40 Vetura , Prizren

Alfa romeo 156

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 02:53 Vetura , Prishtinë

Alfa Romeo Giulietta

11 500 EUR Price Reduced

19 Pri 19:19 Vetura , Pejë

Alfa 159

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Alfa Romeo | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione