Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Alfa Romeo Të gjitha në Kosovë

4C , 76
8C , 67
Alfa 145 , 224
Alfa 146 , 172
Alfa 147 , 844
Alfa 149 , 25
Alfa 155 , 26
Alfa 156 , 569
Alfa 159 , 128
Alfa 164 , 16
Alfa 166 , 153
Alfa 33 , 7
Alfa 75 , 2
Alfa 90 , 5
Alfetta , 2
Brera , 7
Giulia , 9
Giulietta , 52
GT , 63
GTV , 4
Junior , 4
MiTo , 23
RZ/SZ , 1
Spider , 10

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Alfa Romeo | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

18 Sht 08:55
Linku:
Vetura , Prishtinë

Alfa Romeo Giulietta 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

09 Nën 19:36 Vetura , Viti

Alfa Romeo

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Nën 14:15 Vetura , Pejë

Alfa Romeo 145 -00

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Nën 11:54 Vetura , Prizren

Alfa Romeo 147 benzin -02

03 Nën 14:21 Vetura , Prishtinë

Alfa ROMEO U SHITT FLM MERRJEP

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Nën 21:09 Vetura , Fushë Kosovë

Alfa 147 t sprak

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
02 Nën 11:14 Vetura , Prishtinë

Alfa Romeo 166 ne gjendje te mir

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Nën 22:38 Vetura , Gjakovë

Alfa Romeo 166 dizel -01

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
31 Tet 19:52 Vetura , Fushë Kosovë

Alfa 156

1 850 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Tet 18:14 Vetura , Malishevë

ALFA ROMEO -01

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Tet 19:05 Vetura , Drenas

Alfa Romeo 156

2 499 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Tet 13:43 Vetura , Ferizaj

Alfa Romeo 159 JTDm 1.9

6 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
22 Tet 22:16 Vetura , Vushtrri

Alfa Romeo 1.9 jtd -02 Me dogan

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Tet 12:26 Vetura , Prishtinë

Alfa romeo 1.9 jtd 2008

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
20 Tet 20:51 Vetura , Gjakovë

Alfa

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Tet 11:56 Vetura , Pejë

Hasky

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Tet 15:31 Vetura , Therandë

Alfaromeo 164, 3.0 V6

3 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Tet 17:02 Vetura , Prizren

Alfa Romeo 1.6 16v T-Spark

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Tet 15:18 Vetura , Prizren

ALFA ROMEO 156 -00

2 970 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Tet 12:31 Vetura , Lipjan

Alfa Romeo 1.6 Benzin

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Tet 20:33 Vetura , Gjilan

ALFA ROMEO -04

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Tet 14:28 Vetura , Therandë

Alfa Romeo 147 JTD -02

4 300 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Tet 12:39 Vetura , Pejë

Blej ALFA ROMEO 156

05 Tet 11:59 Vetura , Pejë

Shitet Nderrohet AlfaRomeo 147 1.6 B 16v SportE

Viti: 2002
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
04 Tet 16:34 Vetura , Prishtinë

shes Alfaromeo

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Tet 21:14 Vetura , Gjilan

Alfa Romeo 16W 2.0 -03

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Tet 17:47 Vetura , Pejë

Alfa Romeo dizel -09

Viti: 2009
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
30 Sht 12:31 Vetura , Ferizaj

shes veturen

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Sht 11:32 Vetura , Prizren

Vetura ne shitje

3 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Sht 18:26 Vetura , Ferizaj

Shes veturen vw passat

1 150 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Sht 01:56 Vetura , Prishtinë

shes alfa romeo 166

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
26 Sht 04:17 Vetura , Pejë

shitret ose ndrohet

15 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
25 Sht 19:23 Vetura , Pejë

Alfa romeo

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Sht 17:48 Vetura , Pejë

shitet ose ndrohet

15 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
25 Sht 16:24 Vetura , Pejë

ALFA Romeo

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Sht 08:20 Vetura , Besianë

Alfa Romeo

555 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Sht 15:57 Vetura , Ferizaj

Alfa

2 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Sht 14:32 Vetura , Prishtinë

Shitet Alfa Romeo 147 Eco 1.6

2 950 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Sht 10:15 Vetura , Mitrovicë

Shitet vetura

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Sht 20:08 Vetura , Rahovec

Ne gjendje te mir

820 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Sht 23:10 Vetura , Prishtinë

Shes Alfa Romeo 147

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
14 Sht 21:29 Vetura , Gjilan

U SHIT FLM MERRJEP

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
12 Sht 23:21 Vetura , Prizren

Alfa Romeo Spider 1.3

15 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
11 Sht 20:13 Vetura , Gjilan

Alfa Romeo 1.9 dizel

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Sht 21:33 Vetura , Ferizaj

Alforome 156

1 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Sht 18:48 Vetura , Kastriot

shitet

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Sht 16:28 Vetura , Pejë

alfa romeo 156 2.5v6 benxin full extra 2002

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Sht 18:16 Vetura , Fushë Kosovë

Alfa romeo 146

1 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Sht 18:05 Vetura , Gjilan

Alfaromeo 147

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Sht 21:42 Vetura , Prishtinë

Alfa Romeo 146 dizel -95

2 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Alfa Romeo | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione