Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Alfa Romeo Të gjitha në Kosovë

4C , 76
8C , 67
Alfa 145 , 224
Alfa 146 , 172
Alfa 147 , 844
Alfa 149 , 25
Alfa 155 , 26
Alfa 156 , 569
Alfa 159 , 128
Alfa 164 , 16
Alfa 166 , 153
Alfa 33 , 7
Alfa 75 , 2
Alfa 90 , 5
Alfetta , 2
Brera , 7
Giulia , 9
Giulietta , 52
GT , 63
GTV , 4
Junior , 4
MiTo , 23
RZ/SZ , 1
Spider , 10

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Alfa Romeo | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

18 Sht 08:55
Linku:
Vetura , Prishtinë

Alfa Romeo Giulietta 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

19 Pri 19:19 Vetura , Pejë

Alfa 159

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Pri 14:51 Vetura , Burim

Foat

1 400 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Pri 11:29 Vetura , Drenas

Shitet rimorko per traktor

1 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
17 Pri 12:26 Vetura , Gjilan

Alfa romeo 1.9 disel

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 22:31 Vetura , Prizren

Shitet ose ndrrohet

950 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Pri 12:51 Vetura , Prishtinë

shitet alfa rome

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
13 Pri 18:15 Vetura , Ferizaj

Shitet ndrrohet

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Pri 08:48 Vetura , Drenas

Alfarome 1.6 benzin me Klim

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Pri 00:06 Vetura , Mitrovicë

Alfa rome

2 500 EUR

11 Pri 18:29 Vetura , Ferizaj

Goma 205 55 17

90 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Pri 23:18 Vetura , Deçan

shitet qeni

3 EUR / javor

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Pri 14:57 Vetura , Prizren

Shitet ose ndrrohet

950 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Pri 10:23 Vetura , Vushtrri

Alfa Romeo

Viti: 2003
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
09 Pri 10:23 Vetura , Artanë

dassadads

2 222 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Pri 15:52 Vetura , Gjakovë

Shitet Alfa romeo Giulia

22 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
07 Pri 17:54 Vetura , Prishtinë

Alfa Romeo Giulietta 2.0 JTDM2 16V 150 PS

10 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Pri 15:18 Vetura , Vushtrri

alfa romeo

Viti: 2003
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
07 Pri 11:55 Vetura , Vushtrri

Alfa Romeo

Viti: 2003
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
05 Pri 16:19 Vetura , Gjilan

alfa rome

750 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Pri 13:28 Vetura , Gjakovë

Shitet Alfaromeo Giulia

Viti: 2016
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
03 Pri 12:05 Vetura , Pejë

Shes alfa rome viti 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Mar 15:36 Vetura , Pejë

shes ose ndroj alfa rome 146 ngjendje tmir rks iskadum benzi

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Mar 23:23 Vetura , Ferizaj

alfaromeo 2005 1.6 benzin

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Mar 07:39 Vetura , Mitrovicë

Alfa Rome

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
22 Mar 18:30 Vetura , Prizren

Shitet

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 17:42 Vetura , Prizren

Shitet

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 13:39 Vetura , Ferizaj

shitet alfa romeo 2005 1.6

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Mar 00:28 Vetura , Pejë

Alfa Romeo

11 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 05:02 Vetura , Skenderaj

Alfa rome

3 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Mar 21:59 Vetura , Gjakovë

Bicikleta

150 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Mar 10:52 Vetura , Malishevë

Alfa Romeo 1.9 Disel 147 JTD-2010

5 555 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Mar 10:52 Vetura , Prizren

Alfa Romeo 147 JTD-2010

5 555 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Mar 10:04 Vetura , Prishtinë

Shitet Alfa Romeo 147 JTD-2010

5 555 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Mar 10:04 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet Alfa Romeo 147 JTD-2010

5 555 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Mar 09:41 Vetura , Drenas

Skuter

210 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Mar 23:25 Vetura , Mitrovicë

Alfa roomeo

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
14 Mar 22:27 Vetura , Prizren

Kena paise lokale resterante shiten Urgjent

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Mar 01:30 Vetura , Prishtinë

Shitet

11 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
11 Mar 01:22 Vetura , Prizren

Shite prekolica n gjendje t mir pa korizin

300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Mar 09:51 Vetura , Pejë

shitet

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Mar 22:05 Vetura , Ferizaj

Shitet alfa romeo

1 250 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Mar 16:58 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet

700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Mar 17:42 Vetura , Besianë

alfa romeo 159

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Mar 00:49 Vetura , Pejë

shes ndroj Alfa romeo gt 1.9 16v

1 EUR

27 Shk 10:54 Vetura , Skenderaj

Pjes per vw cady 2005-2011

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Shk 21:03 Vetura , Gjilan

alfa 147 1.9 jtd

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Shk 18:09 Vetura , Prizren

Shitet Alfa Rome 1.6 Benzin

1 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 11:49 Vetura , Pejë

shitet

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Shk 12:40 Vetura , Fushë Kosovë

Alfa Romeo

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Shk 17:10 Vetura , Prizren

Alfa Romeo 1.6 Benzin

1 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Alfa Romeo | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione