Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Alfa Romeo Të gjitha në Kosovë

4C , 75
8C , 67
Alfa 145 , 223
Alfa 146 , 172
Alfa 147 , 844
Alfa 149 , 24
Alfa 155 , 26
Alfa 156 , 568
Alfa 159 , 128
Alfa 164 , 16
Alfa 166 , 153
Alfa 33 , 7
Alfa 75 , 2
Alfa 90 , 5
Alfetta , 2
Brera , 7
Giulia , 9
Giulietta , 50
GT , 62
GTV , 4
Junior , 4
MiTo , 23
RZ/SZ , 1
Spider , 10

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Alfa Romeo | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

18 Sht 08:55
Linku:
Vetura , Prishtinë

Alfa Romeo Giulietta 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Dje 23:46 Vetura , Mitrovicë

Blej vetura qe i keni per ti shitur rks pa dogan 049424346

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 23:44 Vetura , Prishtinë

Blej vetura qe i keni per ti shitur rks pa dogan 049424346

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 11:03 Vetura , Prizren

Fellne per Alfa Romeo

140 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 10:27 Vetura , Deçan

Alfa Romeo 166 2.5 24v v6

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 10:27 Vetura , Deçan

Alfa Romeo 166 2.5 24v v6

111 111 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 10:27 Vetura , Deçan

Alfa Romeo 166 2.5 24v v6

111 111 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
27 Sht 10:16 Vetura , Prishtinë

ALFA ROMEO GIULIETTA SPRINT 2.0 JTD M 175 PS AUTOMATIK

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Sht 17:50 Vetura , Prizren

Alfa romeo 147

22 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Sht 08:33 Vetura , Viti

Shiten chip tuning per: Audi bmw volvo vw reno

350 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Sht 22:01 Vetura , Vushtrri

Shitet vetura Alfa Romeo dizel

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Sht 23:28 Vetura , Prishtinë

Alfa Romeo 159 Sw 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Sht 08:33 Vetura , Prizren

Alfa romeo logo

11 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Sht 09:16 Vetura , Klinë

shes alfa romo 147 1.9 jtdm

44 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Sht 08:55 Vetura , Prishtinë

Alfa Romeo Giulietta 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Sht 01:46 Vetura , Drenas

Shitet ose ndrrohet

1 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Sht 21:07 Vetura , Prizren

Shitet ulsa per kombi

80 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Sht 12:14 Vetura , Malishevë

Shitet Alfa Romeo 156

999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Sht 18:07 Vetura , Ferizaj

Alfa Romeo

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Sht 14:09 Vetura , Ferizaj

Alfa Romeo 147 ne gjendje perfekte

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
05 Sht 23:52 Vetura , Prizren

Alfa romeo

2 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
05 Sht 20:39 Vetura , Prizren

Alfa 2.4JTD Emer tem personal

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Sht 16:58 Vetura , Prishtinë

Alfa Romeo Giulietta

14 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Gush 20:13 Vetura , Prishtinë

Shitet ALFA ROMEO GIULIETTA 2.0 JTD M 180ps 049/351-051

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Gush 18:05 Vetura , Prizren

Alfa Romeo Mito

5 950 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Gush 14:44 Vetura , Fushë Kosovë

ALFA ROMEO DISEL RKS 11 MUJ

123 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Gush 16:59 Vetura , Prizren

Alfa Romeo Giulia 2.0 benzin automat

22 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Gush 03:14 Vetura , Prishtinë

Shitet ndrrohet alfo romeo 166 2.4 jtd

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Gush 19:03 Vetura , Prishtinë

Alfa Romeo 147 1.9 JTD

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Gush 12:58 Vetura , Klinë

Shitet

2 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Gush 08:13 Vetura , Prizren

Shitet

1 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Gush 21:40 Vetura , Gjilan

Alfa romeo 147

800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
28 Korr 14:02 Vetura , Prishtinë

Kerkoj makin me qira per 2 jav

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Korr 14:02 Vetura , Pejë

Alfa romeo sport

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Korr 14:02 Vetura , Prishtinë

alfa romeo

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Korr 16:07 Vetura , Prizren

Shitet alfa 159

1 450 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Korr 08:37 Vetura , Prishtinë

Alfa 1.9 jtd rks 8 muj

1 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
25 Korr 00:59 Vetura , Gjilan

Shitet Alfa Romeo 166

2 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
24 Korr 02:25 Vetura , Prizren

Shes Alfa romeo

900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Korr 05:57 Vetura , Pejë

Alfa Romeo

1 350 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Korr 11:55 Vetura , Prizren

Alfa Romeo 159 1.9jdtM

2 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Korr 11:17 Vetura , Drenas

Shitet alforome 1.9 dizel

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Korr 06:43 Vetura , Prizren

alfa romeo 159

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Qer 21:54 Vetura , Prishtinë

Shitet ndrrohet alfa dizel

22 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Qer 20:02 Vetura , Mitrovicë

Shitet 1.9 dizell regjistrim 11 muj gjendje t mir viti 99

590 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Qer 20:17 Vetura , Mitrovicë

Shitet gjendje t rregullt regjistrim 1 vjet

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Qer 12:41 Vetura , Prizren

Alfa romeo 147

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Qer 23:33 Vetura , Mitrovicë

Alfa Romeo 147, 1.9 JTD

1 750 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Alfa Romeo | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione