Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Alpina | B10

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Alpina B10 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

08 Mar 12:58 Vetura , Ferizaj

Shiten gomat

240 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Shk 21:17 Vetura , Prishtinë

Golf

3 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
01 Shk 15:17 Vetura , Deçan

biciklet nran me rrym

1 100 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Nën 20:05 Vetura , Vushtrri

Shitet shlepi IVECO 2.8 35c11 me dogan i sa po ardhur

12 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Nën 01:01 Vetura , Kaçanik

GOMA DIMRI

130 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Gush 13:21 Vetura , Artanë

Shitet Lopa me gjith Viq

300 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Pri 11:06 Vetura , Prishtinë

Kerkoj vetur te vogel deri 1000 e

1 090 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Pri 02:00 Vetura , Prishtinë

Shitet urgjent

150 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Korr 12:11 Vetura , Burim

Thlbi arrave

10 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Maj 02:09 Vetura , Therandë

shitet urxhend

315 EUR Price Reduced

27 Jan 14:15 Vetura , Prishtinë

Clari4

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Dhj 10:07 Vetura , Lipjan

Shes goma dimri tê perdorura

10 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Dhj 23:29 Vetura , Rahovec

Golf 6

5 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Nën 17:20 Vetura , Prizren

Briket i hardhisë së rrushit

160 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Pri 01:20 Vetura , Burim

goldon ne ghendje te regullt shum pak i perdorun

1 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Jan 18:00 Vetura , Prishtinë

fave 2

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Jan 15:43 Vetura , Lipjan

Kiosken 5x3 me instalim te rrymes ndrrim me vetur

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Dhj 16:58 Vetura , Fushë Kosovë

golf 2

350 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
06 Nën 21:04 Vetura , Gjilan

Shiten distancerat

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Tet 23:23 Vetura , Vushtrri

Shitet ose drohet me vetur

1 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
30 Tet 22:02 Vetura , Lipjan

Shiten fellnet

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Korr 15:45 Vetura , Burim

werwrw

123 123 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Qer 20:47 Vetura , Prizren

Traktor

2 800 EUR

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
05 Qer 14:12 Vetura , Drenas

Makin nivelizimi

11 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Maj 18:28 Vetura , Prishtinë

Shef fellnet per bmw 235/45/R17

220 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Pri 20:09 Vetura , Prishtinë

baser amerikan

110 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Jan 17:59 Vetura , Prishtinë

Samsung Grand duo dhe Iphone 4

35 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Nën 09:44 Vetura , Gjilan

shitet shtilli

250 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Nën 13:22 Vetura , Gjakovë

Shitet Rimorka

850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Tet 00:05 Vetura , Prizren

Kerkoj vetur deri 800eu me regjistrim

800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Tet 22:21 Vetura , Fushë Kosovë

Blej te gjitha llojet e veturav

100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Tet 11:19 Vetura , Prizren

Rimoreke

800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Sht 11:57 Vetura , Kaçanik

ne shitje

700 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Gush 22:29 Vetura , Prishtinë

Shitet Raftat+tavolina+printer+karrika

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Gush 14:10 Vetura , Ferizaj

Blejvetur

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Pri 11:06 Vetura , Artanë

Gali

555 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Mar 17:03 Vetura , Prishtinë

Shes ore shkrepz urgjent

10 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Shk 21:56 Vetura , Drenas

shes instagram me 12.2k

12 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Dhj 20:36 Vetura , Vushtrri

RADIO PER KERR 10 ero dyt

10 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Dhj 19:44 Vetura , Prishtinë

Goma Ver + Dimër

100 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Tet 20:22 Vetura , Malishevë

Kamjonet

1 500 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Tet 08:24 Vetura , Prishtinë

Kompresor

100 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Korr 20:30 Vetura , Prishtinë

shes rimorkio per veture

700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Mar 10:17 Vetura , Drenas

Dekorime

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Mar 21:35 Vetura , Prishtinë

Llapqint nshitje

10 EUR Price Reduced

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Shk 19:18 Vetura , Besianë

golf 2

1 400 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Dhj 18:56 Vetura , Prishtinë

Patica Nike Per futcal

45 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Tet 15:03 Vetura , Ferizaj

Gjet

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Alpina B10 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione