Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Alpina | B12

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Alpina B12 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 11:46 Vetura , Vushtrri

Blej vetura qe i keni per ti shitur rks pa dogan 049424346

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
27 Dhj 19:04 Vetura , Viti

SHESIM MISH QINGJI

1 111 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
25 Sht 00:06 Vetura , Fushë Kosovë

Alfa 12

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
30 Korr 16:50 Vetura , Skenderaj

Shitet viqi 3 muj

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Pri 11:38 Vetura , Therandë

Bicikleta bike

1 EUR Price Reduced

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Mar 19:42 Vetura , Drenas

Skuter

210 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Sht 18:44 Vetura , Pejë

shes ose ndroj me vetur 2013 viti me dogan t pagume

850 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Qer 20:42 Vetura , Skenderaj

Blej kombi dhe pikapa per pjes

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Shk 11:01 Vetura , Ferizaj

Shiten dyrt e lokalit te allominit 4 metra

130 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Jan 23:16 Vetura , Drenas

Klein Pinnacle, 1989, i lëmuar, Pronar origjinal-I shkëlqyes

900 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Jan 10:04 Vetura , Prishtinë

Podujeve

160 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Nën 18:38 Vetura , Prishtinë

Shes numer GOLD 048-307-300

Viti: 2019
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Nën 00:21 Vetura , Mitrovicë

Dru Ahu

28 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Sht 08:43 Vetura , Ferizaj

Shes ose ndrroj motorrin 4 rrota Avenger

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
22 Gush 15:05 Vetura , Drenas

tv xhendje te mir - toshiba

170 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Gush 16:07 Vetura , Burim

dfsadfasdf

2 312 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Pri 12:09 Vetura , Burim

Alpina B12

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
05 Shk 15:05 Vetura , Prishtinë

Shes pjes per mercedes sprinter 1997 2.3

500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Jan 22:11 Vetura , Gjilan

Shitet biljardi 10

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Jan 23:43 Vetura , Drenas

shes fellnet numer 225/40Z18

290 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Dhj 19:25 Vetura , Prishtinë

Shporet

90 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Dhj 19:25 Vetura , Drenas

Shporet

90 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Dhj 19:25 Vetura , Prishtinë

Shporet

90 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Nën 22:48 Vetura , Malishevë

Mercedes benz

4 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Sht 08:28 Vetura , Therandë

Biciklet shimano

135 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Gush 17:41 Vetura , Ferizaj

Pistolet per ngjyrosje pinifarina

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Korr 20:16 Vetura , Ferizaj

Golf

350 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
26 Maj 23:30 Vetura , Lipjan

Shes ramin per golf 5 dhe kabllot ne timon per vou

20 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
26 Shk 14:03 Vetura , Ferizaj

audi 80

480 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Shk 09:45 Vetura , Prishtinë

Ulse për Fēmijë

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Jan 12:55 Vetura , Ferizaj

shiten zoshnikt sharp

30 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
12 Jan 17:36 Vetura , Vushtrri

Shes kallamoq ibardh shum mir

Viti: 2018
Kilometrazha: > 500 000
01 Jan 00:24 Vetura , Prishtinë

fellne

400 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Dhj 21:33 Vetura , Gjilan

Televizor

150 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Tet 12:16 Vetura , Gjakovë

Shitet

200 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Maj 18:45 Vetura , Prishtinë

Dekore te Ndryshem Me porosi

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Mar 15:37 Vetura , Therandë

shiten fellnet nr14 250ero

250 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Mar 07:43 Vetura , Therandë

shes branikin

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Shk 17:45 Vetura , Therandë

Iveko

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 16:59 Vetura , Klinë

shes goma per dimer pjes per vetura

20 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Shk 01:38 Vetura , Besianë

Sabufer

120 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Jan 15:35 Vetura , Prizren

Dyr dhe rrethoja te ndryshme

Viti: 2016
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Dhj 18:19 Vetura , Skenderaj

Goma 195/65/15 8 copa

35 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Korr 02:05 Vetura , Mitrovicë

Dritare plastik

250 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Pri 22:01 Vetura , Ferizaj

Tavolina verore per Restaurante , dhe terasa

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Shk 20:13 Vetura , Prishtinë

She's urgjent kranin Ben ndrrim

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Shk 22:20 Vetura , Drenas

Golf

4 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Dhj 18:43 Vetura , Gjilan

Fellne 18 per audi

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Sht 20:05 Vetura , Burim

benzin 2.7

54 668 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 35 000 - 39 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Alpina B12 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione