Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Alpina | B3

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Alpina B3 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

24 Mar 10:41 Vetura , Pejë

Blej vetura qe i keni per ti shitur rks pa dogan 049424346

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Mar 21:58 Vetura , Mitrovicë

Iphone 12 pro 128g

470 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
24 Jan 12:21 Vetura , Besianë

௵ +27638827214௵ COME JOIN HOME OF RICHES ILLUMINATE OCCULT F

Viti: 2020
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Gush 11:45 Vetura , Gjilan

Dru

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Qer 19:04 Vetura , Dardanë

Shes

12 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Shk 17:48 Vetura , Kaçanik

GOMA DIMRI

125 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Jan 19:08 Vetura , Skenderaj

Golf 3 shum i mir

1 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Tet 22:48 Vetura , Drenas

Shitet skuteri dhe zhvushnikat ose ndrrohen me vetur

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Shk 18:45 Vetura , Prizren

Makine e re per ballansimine gomave bergmann gjermany

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
05 Shk 21:05 Vetura , Prizren

Makin per ballansim gomave

800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Jan 19:30 Vetura , Drenas

2007 Epic S-WORKS Specialized Medium

999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Jan 02:32 Vetura , Fushë Kosovë

Shhshs

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Sht 07:51 Vetura , Prishtinë

shitet sharani ndrrim me naj vetur mat vogel

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
14 Qer 21:24 Vetura , Ferizaj

Cadyy 1.9 SDI ngjendje te rregullt

650 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Maj 20:01 Vetura , Prizren

Shitet 40€

40 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Maj 21:52 Vetura , Vushtrri

Shes

45 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Pri 21:56 Vetura , Pejë

Biciklet

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Pri 21:47 Vetura , Ferizaj

Biciklet

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Shk 15:17 Vetura , Prizren

Shite

1 700 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Jan 23:03 Vetura , Mitrovicë

Shes radiolidhje

60 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Tet 18:37 Vetura , Mitrovicë

Shiten dyrt urgjent te blera 500 euro tash 250euro

250 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Tet 12:03 Vetura , Mitrovicë

Radion

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Sht 20:26 Vetura , Deçan

Shitet kerri

20 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
26 Qer 15:34 Vetura , Kastriot

NDRROJ TERTAQIN

499 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Maj 10:30 Vetura , Prizren

Golf2 benxin.plin 1.6 shitet nrrohet

550 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Shk 17:04 Vetura , Lipjan

Shiten tullat

2 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Jan 16:22 Vetura , Pejë

Shitet

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Jan 12:41 Vetura , Prizren

Vellga per mercedes-benz

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Korr 15:24 Vetura , Fushë Kosovë

Bilardo ne shitje

350 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Shk 22:29 Vetura , Ferizaj

Blej kerr

02 Jan 13:42 Vetura , Mitrovicë

shes boc plini komplet per vetur

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Tet 19:00 Vetura , Ferizaj

Shitet sh

390 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Gush 14:08 Vetura , Pejë

Shes karrocen per femij

35 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Korr 11:50 Vetura , Prishtinë

Shiten fellne me 8 shrafa

80 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Qer 14:44 Vetura , Gjilan

NDRROJ SHES GOMAT ME NR. 13 SI TREJA LIR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Maj 09:45 Vetura , Fushë Kosovë

Bmw e30

Viti: 1987
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Pri 10:08 Vetura , Gjilan

NDRROJ GOMAT ME BANDASH 13 ME GOMA 15,

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Mar 20:35 Vetura , Lipjan

VW Golf 2 dizel

900 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
09 Shk 07:40 Vetura , Malishevë

shitet

850 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
14 Jan 17:56 Vetura , Burim

Motorr te ujit elektrogovin

50 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Dhj 19:28 Vetura , Ferizaj

shitet golfi2. 230euro

230 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Nën 18:17 Vetura , Ferizaj

shitet golfi2

44 557 178 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
23 Nën 18:09 Vetura , Ferizaj

urgjend shitet golf 2 benzin 1.3

270 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Qer 16:22 Vetura , Besianë

Pres Blers Serioz

1 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Mar 14:23 Vetura , Kastriot

kombi shu ne gjende te mir 1.6 motorin v

1 300 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Shk 20:31 Vetura , Mitrovicë

Pjese rezerve per vetura extra qmimee

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Dhj 22:31 Vetura , Drenas

Shigjetat

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Sht 13:30 Vetura , Prishtinë

Urgjent shitet gjipi 750 euro

750 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Gush 23:12 Vetura , Lipjan

Audi B3 benzin -00

5 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Alpina B3 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione