Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Alpina | B4

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Alpina B4 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

25 Shk 13:26 Vetura , Gjilan

�������� BLEJ VETURA dergo oferten tende ������������

7 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Jan 11:45 Vetura , Gjilan

Shitet shporedi ABC 33 kw gjendje shum te mir

630 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Jan 12:16 Vetura , Mitrovicë

Shitet 35euro

2 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
12 Dhj 21:28 Vetura , Vushtrri

Shes huawein p20lite 64me4 shum gjendje mir vet 65euro

2 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Tet 21:19 Vetura , Pejë

Caddy 1.9 sdi

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Maj 18:43 Vetura , Vushtrri

Shiten shum mira jon ham teli ham bicikleta

5 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Shk 17:30 Vetura , Prishtinë

Shiten lir e mir kret gjendje shum mir Jon tanat

2 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Jan 20:06 Vetura , Lipjan

Blej vetura qe nuk i perdorni ose pa dogan

20 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Nën 12:31 Vetura , Prizren

fikus 30 qtera 20 euro

30 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
04 Nën 23:04 Vetura , Ferizaj

Blejm mercedesa 190 per pjes pa librez te aksidentun

Viti: 1984
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Tet 17:22 Vetura , Skenderaj

Shitet kolica pr femi.edhe masikosa dyat 35

35 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Gush 15:26 Vetura , Prishtinë

edhe nje i mbetur

2 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Qer 22:21 Vetura , Dragash

Kall

2 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Qer 10:27 Vetura , Skenderaj

Shiten

2 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Qer 17:03 Vetura , Vushtrri

Shiten

2 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Maj 20:33 Vetura , Ferizaj

Kerkoj puntor ose mjeshter

Viti: 2020
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Maj 01:29 Vetura , Prishtinë

Shitet toka ne prishtin lagjen e vranjevcit 8500 euri ari

8 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Maj 10:19 Vetura , Gjilan

Bokss

80 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Mar 01:07 Vetura , Mitrovicë

Shiten

2 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Mar 08:52 Vetura , Ferizaj

Shitet Opel corsa 1.2 benzin ne gjende Shum tmir

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Mar 17:09 Vetura , Skenderaj

Shiten

2 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Mar 12:24 Vetura , Vushtrri

Shitet

45 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Shk 09:34 Vetura , Prishtinë

Shiten

2 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Shk 09:02 Vetura , Fushë Kosovë

Shes bicikel e ardhun nga zvicrra

190 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Jan 12:48 Vetura , Mitrovicë

Mercedes 190

1 200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Jan 15:58 Vetura , Burim

Medium i Specializuar Epik S-2007.

999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Jan 19:39 Vetura , Skenderaj

Shit samsung neo dos

35 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
27 Dhj 15:31 Vetura , Therandë

Therandë

1 100 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Dhj 20:48 Vetura , Mitrovicë

SHES SONYI VEQ 30EURO ORGJEND

30 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Nën 00:09 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet

60 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Nën 00:08 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet

150 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Nën 15:19 Vetura , Ferizaj

Magazin per cd

40 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Tet 10:18 Vetura , Prishtinë

shiten

2 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Tet 14:26 Vetura , Skenderaj

Shitet

45 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Tet 16:50 Vetura , Vushtrri

shiet

40 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Tet 10:25 Vetura , Prishtinë

Zogj me porosi

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Sht 18:19 Vetura , Klinë

shiten gusat

30 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Sht 17:29 Vetura , Skenderaj

Shiten

45 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Sht 13:37 Vetura , Lipjan

Shitet ndrrohet

1 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Gush 12:14 Vetura , Skenderaj

Shes kolicen si.ere

25 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Gush 17:38 Vetura , Prishtinë

Shes

55 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Gush 20:44 Vetura , Skenderaj

Shes

35 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
20 Qer 19:34 Vetura , Prishtinë

Shiten bicikletat e ushtrimve

60 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Qer 23:05 Vetura , Mitrovicë

DJATH & qumsht te dhive

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Qer 20:20 Vetura , Dardanë

Biciklet 28 Sport

90 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Maj 15:11 Vetura , Mitrovicë

Shes

90 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Maj 20:43 Vetura , Skenderaj

Shes

70 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Pri 17:40 Vetura , Skenderaj

Shes

35 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Shk 13:45 Vetura , Skenderaj

Shes gjeten be gjendje te mir punon mir baj drrim

450 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Shk 15:36 Vetura , Skenderaj

She's bicikleten telefon dyat

55 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Alpina B4 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione