Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Alpina | B5

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Alpina B5 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

12 Dhj 08:43 Vetura , Fushë Kosovë

shiten vjetat shum tmir per mish te rritun ne fushe

11 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Dhj 03:27 Vetura , Fushë Kosovë

Drone 4K

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Nën 01:16 Vetura , Klinë

Shes rimorkio

Viti: 2011
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
27 Tet 19:56 Vetura , Skenderaj

Shes

2 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Tet 17:24 Vetura , Vushtrri

shiten bandasht

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
08 Tet 01:11 Vetura , Ferizaj

Menjaqa automatik per e 320 2002

350 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Sht 23:24 Vetura , Dardanë

Qine nannane

12 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
20 Qer 20:46 Vetura , Prishtinë

Shiten

40 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Qer 23:17 Vetura , Besianë

Shitet

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Qer 21:50 Vetura , Ferizaj

Shes radion me ekran

149 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Qer 12:54 Vetura , Drenas

Blej kerre

Viti: 2017
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Maj 14:32 Vetura , Lipjan

Shitet skuteri honda 125 kobik me dogan

950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Maj 21:33 Vetura , Drenas

shes golf 3

850 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
03 Maj 10:58 Vetura , Prishtinë

Shiten

5 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Mar 00:08 Vetura , Dragash

Veture

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Dhj 12:34 Vetura , Prishtinë

Goma

200 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
01 Dhj 09:08 Vetura , Besianë

Sajle

100 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Nën 11:59 Vetura , Prishtinë

Shitet

30 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
11 Korr 16:25 Vetura , Besianë

Shitet luhatse per femij e pa perdorur e re

60 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Qer 08:59 Vetura , Fushë Kosovë

Shes banesen fushkosov mi fanarin rruga dardania

Viti: 2019
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Maj 11:39 Vetura , Lipjan

Shes kulice per tmir edhe sholen

20 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Pri 21:53 Vetura , Therandë

Shtylla Elektrike te Betonit

140 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Pri 01:40 Vetura , Prizren

biciklet

140 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Pri 11:08 Vetura , Pejë

Shes ose ndroj edhe me motorr mat vogel rks i skadum

500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Shk 07:10 Vetura , Besianë

Shiten 3 Tavolina 12 karrika 140 euro

90 EUR Price Reduced

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Shk 12:12 Vetura , Mitrovicë

Shiten

2 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Shk 16:47 Vetura , Prishtinë

Shiten

2 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Shk 19:21 Vetura , Vushtrri

Shitet ose boj drim

50 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Jan 01:07 Vetura , Skenderaj

Shite samsung j5

30 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Dhj 00:27 Vetura , Prizren

Fellga Mercedes

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Nën 21:41 Vetura , Ferizaj

Metal punus hulaja boksa terasa me porosi

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Nën 16:48 Vetura , Vushtrri

Shitet wiko veq kamera si bon 5euro bahey meja

30 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Nën 21:40 Vetura , Prishtinë

Auto larje

Viti: 2017
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Nën 11:32 Vetura , Prishtinë

Shitet htc shum gjendje mir 32gb

45 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Tet 09:55 Vetura , Prizren

Shes pjes per ford focus 2007

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Sht 10:58 Vetura , Vushtrri

Shitet

45 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Sht 14:35 Vetura , Vushtrri

Shitet

50 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Sht 21:47 Vetura , Mitrovicë

shiten

40 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Gush 10:38 Vetura , Vushtrri

Shiten

2 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Gush 09:31 Vetura , Klinë

Shiten

25 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Korr 20:34 Vetura , Vushtrri

Shes

2 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Korr 13:41 Vetura , Ferizaj

Kurban dele lop kingja

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Qer 15:44 Vetura , Gjilan

Honda mtx 125

750 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Maj 17:34 Vetura , Skenderaj

Shes

25 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Maj 17:44 Vetura , Lipjan

Pomp Hydrolikt me Rrym 220V & 380

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
18 Pri 13:39 Vetura , Viti

Fellne univerzal me 8 vrima ndrroj me 16 per opel

150 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
30 Mar 21:10 Vetura , Besianë

Shes hillt

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
30 Mar 20:58 Vetura , Besianë

Shes prokolic per vetur

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Mar 14:15 Vetura , Vushtrri

kamjon

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Mar 19:46 Vetura , Vushtrri

55

55 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Alpina B5 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione