Tdi | Artanë | Makina | Vetura

Audi , 9
Seat , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Tdi,kategori Vetura,ose vendndodhje Artanë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Tdi Të gjitha | Vetura | Artanë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 10:55 ,

Makine shum e mire

Histora e veturës

900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 22:21 ,

Shitet ose nderrohet passat 2006 manual,cmimi 4400€

Histora e veturës

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 23:55 ,

shitet

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 10:39 ,

Golf6

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Mar 09:37 ,

*Shitet Okazion *

Histora e veturës

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Nën 12:51 ,

Golf

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Nën 08:48 ,

Golf 4 1.9 TDi

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Sht 09:11 ,

t5 transporter

Histora e veturës

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Gush 12:27 ,

Shitet Audi A3

Histora e veturës

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Korr 18:34 ,

Touran 2.0 TDi

Histora e veturës

3 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Jan 19:27 ,

Shes Audi A6

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Tet 15:55 ,

Shitet makina Seat Cordoba 1.9 TDI

Histora e veturës

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Gush 17:04 ,

Golf 5

Histora e veturës

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Korr 19:40 ,

AUDI A6

Histora e veturës

4 580 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Mar 21:01 ,

golf 6 tdi 2012

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
15 Dhj 17:23 ,

Shes Touran 2.0 Diesel

Histora e veturës

6 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Gush 13:22 ,

Audi A4 Portobagazh

Histora e veturës

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Mar 10:06 ,

AUDI A4 1.9 TDI

Histora e veturës

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Shk 20:48 ,

u shit

Histora e veturës

1 680 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Sht 12:16 ,

Golf 5

Histora e veturës

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Gush 01:35 ,

Shitet

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Gush 20:22 ,

OKAZION!!!! Golf 5 plus 2006

Histora e veturës

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Nën 15:17 ,

VW Golf 4 TDI DI te kuqe -02

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Sht 15:56 ,

audi 80

Histora e veturës

700 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Sht 12:37 ,

Golf 5 2.0 TDI

Histora e veturës

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Maj 12:50 ,

VW Passat 2.0 TDI 4x4 DSG

Histora e veturës

10 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
23 Maj 21:42 ,

VW Golf 2.0 TDI

Histora e veturës

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
19 Mar 15:48 ,

VW Golf 4 tdi -02

Histora e veturës

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Shk 02:07 ,

SHITET AUDI A4 068 4495 866

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Jan 17:15 ,

shitet audi a 4 viti 2007

Histora e veturës

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
11 Jan 22:17 ,

Audi A6 1.9 tdi 96kw 131 ps

Histora e veturës

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Jan 12:13 ,

Shitet Land Rover Defender -99 Tdi

Histora e veturës

5 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Tdi | Të gjitha | Vetura | Artanë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Tdi tdi Tdi tdi

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione