Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Asia Motors | Rocsta

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Asia Motors Rocsta | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

11 Shk 20:20 Vetura , Besianë

Makin lakuese gypave te metalit

1 250 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Jan 22:12 Vetura , Gjilan

Goma Krempanka

Viti: 2021
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Dhj 18:33 Vetura , Besianë

Hahahsh

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
24 Gush 19:31 Vetura , Lipjan

pastrimi ardi

100 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
24 Gush 10:17 Vetura , Prishtinë

Blejm Te Gjitha Llojet E Veturave Me Dogan dhe Pa Dogan

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
14 Gush 22:36 Vetura , Skenderaj

She's golf 3 ne ne gjendje te mir shum bajm ndrrim ns eddhe

900 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Qer 04:11 Vetura , Dragash

blejm hekur dhe vetura

Viti: 2018
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
07 Qer 15:57 Vetura , Prishtinë

Punojm me reklama te dryshme

Viti: 2016
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
13 Maj 17:05 Vetura , Drenas

shes golf 2

550 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
02 Mar 09:25 Vetura , Drenas

Skuter

300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Shk 23:37 Vetura , Ferizaj

Maqin per tesha

100 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
29 Jan 12:19 Vetura , Ferizaj

bmw

65 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
01 Jan 19:48 Vetura , Lipjan

Shitet parcela 50 Ari

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
07 Dhj 14:16 Vetura , Burim

Pula

9 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Nën 16:08 Vetura , Burim

Dru pula kerre

35 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Nën 07:34 Vetura , Deçan

Kalorifer 3 faz

55 EUR Price Reduced

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Tet 19:40 Vetura , Prishtinë

Shitet baseri aux bluetooth usb memori card led

130 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
16 Sht 15:56 Vetura , Gjilan

Karrika per Skoda Fabia

60 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
23 Gush 09:28 Vetura , Skenderaj

Shite 2gomat 175/65/R14 Ver+Dimer

15 EUR

Viti: 60-at
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
11 Qer 23:40 Vetura , Dragash

Shes pjes per kombi t2 t4 golf 2 3 pasat 2 3 mercedes 190

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Maj 03:35 Vetura , Vushtrri

golf 2

980 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Maj 03:35 Vetura , Vushtrri

golf 2

980 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Pri 01:40 Vetura , Skenderaj

vahaHja

25 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
23 Mar 13:25 Vetura , Therandë

O49 202 776

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Shk 11:23 Vetura , Lipjan

SHES GOMAT KOMPLET ME BANDASH 13

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Shk 12:01 Vetura , Burim

Dru

27 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Jan 18:55 Vetura , Burim

Dru

26 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
19 Dhj 00:15 Vetura , Prizren

Fellga

Viti: 2017
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Dhj 10:35 Vetura , Artanë

Shes urgjent ose ndroj me mat vogla

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Sht 19:40 Vetura , Gjilan

Maqina per vullkanizer

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
29 Gush 11:06 Vetura , Klinë

Shitet golf2

650 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Gush 15:02 Vetura , Deçan

Stihl 45 dhe 32 origjinal me garancion ndrrim

280 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Maj 21:01 Vetura , Pejë

Uu shit flm merrjep

3 950 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Maj 09:52 Vetura , Deçan

4 guma 225.65.16C gati treja urgjent

35 EUR Price Reduced

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Maj 19:10 Vetura , Prizren

Shitet zmadhusi

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Pri 18:40 Vetura , Pejë

Goma 16c te reja flak

1 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Mar 21:18 Vetura , Besianë

Shes shpric

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Mar 19:07 Vetura , Malishevë

Shitet kamjoneta

450 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Shk 13:27 Vetura , Deçan

Shitet motorri 250.kv.4rrotsh ne gjendje te rregul

1 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Jan 15:24 Vetura , Besianë

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Jan 21:41 Vetura , Ferizaj

golf 2

560 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
09 Jan 15:49 Vetura , Skenderaj

Shes gjeten 1,6dizell ban ndrrim me tabela te huja

500 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Dhj 08:11 Vetura , Viti

Opel Astra 1.8 benxin

1 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: > 500 000
09 Tet 19:47 Vetura , Ferizaj

Shitet kamp shtepica confort line

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Tet 13:36 Vetura , Prishtinë

Rrup per makina

100 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
22 Sht 20:58 Vetura , Lipjan

Shitet Kamina

170 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Sht 00:03 Vetura , Fushë Kosovë

--iBlejm veturatt me (Defekt. ose Aksident.) _____

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Korr 01:23 Vetura , Ferizaj

Shitet kerri shum i mir

1 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Qer 01:43 Vetura , Pejë

pasat

4 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Maj 08:27 Vetura , Ferizaj

Qen haski 1 vjeqar

60 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Asia Motors Rocsta | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione