Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Aston Martin

AR1 , 14
Cygnet , 6
DB , 6
DB7 , 7
DB9 , 8
DBS , 6
Lagonda , 11
Rapide , 7
V8 , 6
Vanquish , 1
Vantage , 4
Virage , 3

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Aston Martin | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

24 Mar 10:43 Vetura , Drenas

Blej katalizatora me qmim me te mir ne treg

1 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
13 Mar 22:25 Vetura , Prishtinë

Tregera Mbajtsa per Komba T4 T3

Viti: 2014
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
05 Shk 20:26 Vetura , Prishtinë

Behgjet

Viti: 2017
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Jan 15:21 Vetura , Fushë Kosovë

Aston martin

49 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
13 Dhj 06:50 Vetura , Shtime

KOMPRESOR BETONI ME 2 DALJE

2 800 EUR

29 Tet 17:36 Vetura , Kastriot

195 65 15 2022 dimrit

235 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Tet 15:47 Vetura , Ferizaj

Bota per co2 urgjendt

100 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Sht 11:38 Vetura , Gjilan

Trotinet elektrik

120 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
27 Gush 20:37 Vetura , Ferizaj

AUTOMATIK STELL GEUPARD 650 CC G-TE 2021

11 500 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Korr 23:06 Vetura , Ferizaj

Shes golf 6 2011dizel

8 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Korr 22:25 Vetura , Prishtinë

Ne shtije

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Korr 00:31 Vetura , Dardanë

Okazjon

1 111 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Maj 20:28 Vetura , Skenderaj

Shitet opel Askona benzin 2.0 i perkthimi meniher

1 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Maj 22:16 Vetura , Burim

Okazion

1 111 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Mar 23:41 Vetura , Mitrovicë

Veture ne shitje

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Shk 04:01 Vetura , Fushë Kosovë

Znsnn

44 EUR

26 Jan 16:44 Vetura , Burim

Shiten dhit e kuqe me tub te shnosha te mira

3 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Dhj 09:21 Vetura , Pejë

FITILA PER GUMA ME SHUMIC

Viti: 2021
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
21 Nën 18:18 Vetura , Burim

Dru kerre pula

35 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
26 Tet 00:54 Vetura , Prishtinë

Shitet Opel Astra

1 999 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Tet 15:59 Vetura , Gjilan

Shiten ndrrohen fellnet per audi

900 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Sht 22:23 Vetura , Pejë

Inkupator

165 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Sht 09:52 Vetura , Drenas

Blejm Vetura 045 566 338

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
27 Korr 23:06 Vetura , Kaçanik

Maqina e bukes

200 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Korr 20:50 Vetura , Prizren

Traktor

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
06 Qer 10:54 Vetura , Drenas

Shitet ose nderroj me vetur

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Qer 07:28 Vetura , Skenderaj

Kombi

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Qer 06:48 Vetura , Prizren

shes opel ascon

600 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Maj 21:27 Vetura , Fushë Kosovë

Auto transport 24h online ter kosoven

100 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Maj 22:05 Vetura , Gjilan

Fellne

340 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Pri 12:47 Vetura , Pejë

Urgjent

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Pri 11:07 Vetura , Besianë

Shes gomat off

680 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Pri 10:01 Vetura , Dragash

Shite

3 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Mar 11:58 Vetura , Drenas

Opell aster 1.7 dizell

930 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
02 Shk 12:06 Vetura , Burim

Dru

28 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
25 Jan 21:21 Vetura , Burim

Dru

30 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
15 Jan 09:04 Vetura , Drenas

kasap tafili

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Jan 21:11 Vetura , Burim

Dru

26 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
13 Dhj 15:22 Vetura , Prishtinë

Blej vetura

123 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Dhj 09:30 Vetura , Prishtinë

Punojm te gjitha llojet e roletave Per me shum Tele 04463030

12 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Nën 18:18 Vetura , Deçan

Montojm Kamera , Alarma nga firma Hik Vizion

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Korr 20:58 Vetura , Artanë

Blej vetura me rks dhe denime

10 Qer 10:40 Vetura , Ferizaj

opel 1.3 benzin rks i skadum

380 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Maj 12:02 Vetura , Prishtinë

Shesum hulaja ne zbritje nga 700 ne 499

499 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Pri 15:21 Vetura , Prishtinë

Shtill 24 bai ndrrim me vetur shtoj pare

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
19 Pri 11:41 Vetura , Lipjan

Aston Martin V8

600 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 21:37 Vetura , Prishtinë

Nikon

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
29 Mar 11:36 Vetura , Ferizaj

Opel corsa 1,2 benzin ngjendje shum te mir

350 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Mar 15:42 Vetura , Burim

Shitet zmadhusi

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Shk 18:03 Vetura , Drenas

Llaptop

180 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Aston Martin | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione