Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Audi 200 Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Audi 200 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

22 Sht 09:50 Vetura , Malishevë

Mrcdes c klas 220cdi

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Sht 10:59 Vetura , Mitrovicë

blej vetura qe nuk i perdorni defekt aksidenr pa dogan

999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Sht 10:59 Vetura , Mitrovicë

blej audi 80,90,100

500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Sht 10:58 Vetura , Mitrovicë

Pjes audi b4 1.9 tdi

5 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Sht 10:52 Vetura , Mitrovicë

pjes per audi b4 1.9 tdi

7 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Sht 10:48 Vetura , Mitrovicë

pjes per audi 80 b4 tdi

6 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Sht 07:49 Vetura , Prishtinë

Test

2 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Sht 07:43 Vetura , Prishtinë

Test

200 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Sht 15:13 Vetura , Mitrovicë

blej audi 80,90,100

500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Sht 15:12 Vetura , Mitrovicë

blej audi 80,90,100

450 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
05 Sht 15:12 Vetura , Mitrovicë

blej audi 80,90,100

499 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
05 Sht 15:09 Vetura , Mitrovicë

blej audi 80,90,100

500 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Sht 14:54 Vetura , Vushtrri

BLEJ VETURA PA DOGAN AKSIDETUNE EDHE ME DOKUMENTA NE RREGULL

9 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Gush 05:31 Vetura , Prishtinë

Sera

1 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Gush 11:22 Vetura , Mitrovicë

blej audi 80,90,100,golf 2

500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Gush 11:15 Vetura , Mitrovicë

blej audi 80,90,100,golf 2

500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
28 Maj 06:20 Vetura , Mitrovicë

blej audi 80,90,100

500 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Maj 13:22 Vetura , Mitrovicë

blej audi 80,90,100

500 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
13 Maj 10:28 Vetura , Mitrovicë

shes pjes per audi 80,90,100

5 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Mar 07:47 Vetura , Pejë

Shes golfin 6. 2.0 motori

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Dhj 02:28 Vetura , Gjakovë

shitet allfa romeo

900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
31 Tet 15:22 Shitorja Vetura , Ferizaj

PRODUKTE PER MARAKLI

13 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Tet 00:45 Vetura , Drenas

Audi

15 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
22 Mar 23:05 Vetura , Prizren

Paisje për fastfood

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Jan 19:14 Vetura , Fushë Kosovë

Shes audin 1.6 gjendje te mir ska nevoj per investim

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Dhj 22:09 Vetura , Fushë Kosovë

Goma

290 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Gush 20:53 Vetura , Mitrovicë

Fellne 19 per audi origjinale

550 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Qer 19:01 Vetura , Rahovec

Shes gomat e veres 18she

30 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Qer 13:04 Vetura , Dragash

Shiten ormonat

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Maj 23:05 Vetura , Burim

Shitet biciklla Specialized M rrotat 26

350 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Mar 21:06 Vetura , Mitrovicë

Shes 2 Goma Tdimrit

45 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Mar 15:55 Vetura , Prishtinë

Shitet kuka per golf 3 dhe pllugjt

Viti: 2020
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Jan 16:04 Vetura , Gjakovë

Gjenerator

520 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Jan 21:25 Vetura , Prishtinë

MAN VITI 2003 47 ULSE AUTOMATIK 043890076

14 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: > 500 000
06 Dhj 23:11 Vetura , Ferizaj

shiten fellnet me goma dimrit nga gjermania

300 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
29 Nën 00:01 Vetura , Ferizaj

Kaftorr

50 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Nën 13:44 Vetura , Ferizaj

Kedi esdi isapo ardhur dojq

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Nën 22:20 Vetura , Prizren

Shitet kaldaja Elektrike

200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Gush 21:10 Vetura , Prishtinë

Auto bartje 24h

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Korr 15:15 Vetura , Zveçan

Audi 100 1989 Dizel

360 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 23:29 Vetura , Ferizaj

Shiten fellnet per AUDI 18 ����

340 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Mar 23:12 Vetura , Therandë

Audi A4

8 000 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Shk 12:01 Vetura , Malishevë

Shitet kamjoneta 1.9 dizel gjendje tmir

1 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Jan 17:16 Vetura , Gjilan

Shese Prekolicen viti2002

700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Jan 22:52 Vetura , Prishtinë

Shiten fellnet

100 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Jan 20:00 Vetura , Besianë

Fellne

450 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Nën 19:29 Vetura , Mitrovicë

Shitet bicikleta ��

150 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Nën 23:05 Vetura , Prishtinë

komodine per TV

30 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Nën 16:00 Vetura , Besianë

kombi t4

2 600 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Tet 17:39 Vetura , Malishevë

MAQIN PER AUTOLARJE

390 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Audi 200 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione