Prishtinë | Makina | Vetura | Audi | 80

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Audi 80 | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 23:39 ,

Audi 80

590 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Maj 13:49 ,

Gjendja e rregullt

780 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Maj 12:38 ,

Audi 80 -70

1 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
09 Maj 07:21 ,

Moler/Fasader Profesional 045662014

Viti: 1996
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Maj 22:46 ,

Audi 80 B2 Quattro

Viti: 1986
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 16:09 ,

Audi80 1.9diesel cc

990 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Maj 23:00 ,

Shes audi 80 diz 700 ero

700 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Pri 21:20 ,

Blej motor Audi

333 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
15 Pri 14:38 ,

Audi 80 4x4

1 300 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Pri 14:27 ,

Shitet Audi 80 diz.

800 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Pri 23:44 ,

U Shit FLM ��

1 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Pri 22:18 ,

Audi 80 1 VIT RKS

350 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 10:01 ,

Shitet Audi 80 Viti 1991 Pronar 20 vite

750 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Pri 19:07 ,

U shitt flmmm

6 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 09:25 ,

Ushitt flmmm

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 20:37 ,

Audi

1 100 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Mar 12:31 ,

shes audi

480 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Mar 04:36 ,

Shitet audi 80

1 100 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Shk 21:28 ,

Vetura

750 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Shk 22:27 ,

��Shes Audi 80 Cc 1.6 Old Timer 1986��

740 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Shk 01:04 ,

��Shes Audi 80 Cc 1.6 Old Timer 1986��

750 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Shk 01:03 ,

U Shit FLM ��

7 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Shk 00:14 ,

U shit

1 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Shk 12:50 ,

Audi

1 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Jan 23:29 ,

Audi 80

680 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Jan 10:16 ,

Audi 80 1.6 Dizell rks 29.06.2021 u shit flmm

900 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Jan 13:47 ,

PASSAT-2(1.8B+PLIN edhe ne librez)(Regj-10.09.2021)

1 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Jan 20:40 ,

Audi b4 1.9 tdi

1 350 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Jan 19:48 ,

audi b4

1 100 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Dhj 07:44 ,

AUDI 80 CC 1.8 Benzin/Gas 1986

390 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Dhj 19:39 ,

shitet

400 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
13 Dhj 19:28 ,

Audi

450 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Dhj 22:35 ,

shes urgjent 700 €

700 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
12 Dhj 18:35 ,

shiten

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
24 Nën 16:31 ,

Shitet

801 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Nën 23:33 ,

Shitet Vetura

900 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Nën 14:50 ,

U Shit FLM ��

1 EUR Price Reduced

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Nën 22:00 ,

Shitet ose ndrrohet

1 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Nën 10:28 ,

Shitet

700 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Nën 12:39 ,

Shes Audi 80 B3 1.8 Benzin viti 1991

1 300 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Nën 12:18 ,

SHITET AUDI 80

700 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Nën 20:39 ,

Shes audi b4

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
07 Nën 09:17 ,

shes audi 80

Viti: 1990
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
02 Nën 17:09 ,

shes audi b4

Viti: 1995
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Nën 16:47 ,

shes audi b4

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Nën 17:49 ,

Audi 80 1.6 Dizell rks 12 Muj u shit flmmm

1 080 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Tet 13:14 ,

shes audi 80 regjistrim 10 muaj

Viti: 1990
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Tet 21:18 ,

Audi80Cc

800 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
26 Tet 10:46 ,

shes audi 80

Viti: 1990
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Tet 19:09 ,

Audi 80

Viti: 1986
Kilometrazha: 350 000 - 399 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Audi 80 | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione