Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Audi | 80

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Vetura | Audi 80 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 23:50 ,

Shes Kuk Terheqse Per Audi 80

40 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 23:48 ,

Shes Fellnet 15

130 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 23:46 ,

Shes Fellnet 14 Per Audi 80

110 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 23:09 ,

Audi 80 me klim qmimi fix malir mos thir

700 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:10 ,

Audi 80 ndrrim

450 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 21:37 ,

shitet audi b4

1 550 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 20:29 ,

Shes guma per audi 80 te reja

13 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 19:55 ,

Shes guma me bandash golf 1.2.3 etjj.14 te reja dimrit jon

Viti: 1990
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 19:48 ,

AUDI 1.9 DIZEL VITI 1991 RKS

750 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 18:49 ,

Ngjendje trregullt

300 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:35 ,

shitet vetura Audi 80

1 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 16:37 ,

audi b4 1.9 td 9 muaj regj.

1 400 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 14:33 ,

Audi 80 benzin

Viti: 1989
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 12:56 ,

Shes Audi B4 V6 Quattro

950 EUR Price Reduced

Viti: 1994
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 12:38 ,

Shes Audi B4 1.9

1 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 12:38 ,

Audi 80 -70

1 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 12:27 ,

Audi 80 dizell 1.6 ka 4muj rregjistrim

750 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:41 ,

Ecu(kompjutera) te VW SEAT SKODA AUDI

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 09:57 ,

Shitet audi 80cc

800 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 07:24 ,

Moler/Fasader Profesional 045662014

Viti: 1996
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 07:09 ,

Moler Profesional- ngjyrosje,dekorime,knauf etj.

Viti: 1997
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 01:37 ,

AUDI 80 EXTRA E MIRE

560 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 00:33 ,

Shitet audia benxin plin me atest

680 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Pri 18:02 ,

Shes audi ose boj ndrrim

320 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Pri 13:51 ,

shitet

650 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Pri 12:55 ,

Shes audi 80

480 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 20:17 ,

Shitet adui ose ndrrohet

350 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Pri 19:04 ,

Blej motor Audi

333 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
17 Pri 17:42 ,

Audi 80 b4 1,9 Dizell RKS 9 Muaj

1 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 17:22 ,

Audi 80 1.8 Benzin

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Pri 13:28 ,

Shitet

1 501 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Pri 12:54 ,

Audi 80

700 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Pri 11:15 ,

Rks i skaduar mujin e 8 2020

370 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 11:07 ,

Shitet audi 80

370 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Pri 08:58 ,

Shes rimorkio per vetur e ardhur nga gjermania

799 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Pri 20:05 ,

Audi 80 plin benzin. Rks 7 muj

850 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Pri 15:13 ,

Audi 80 viti 91 rks deri me 19.11.2021

900 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Pri 16:41 ,

Ngjendjentrregullt

400 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Pri 14:38 ,

Audi 80 4x4

1 300 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Pri 13:20 ,

Audi 80 1.6 benzin

350 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Pri 08:10 ,

pa defekt

500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Pri 23:56 ,

Shitet ose ndrrohet me pikap. Audi 80 benzin 1.8

1 200 EUR Price Reduced

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 19:54 ,

Audi 80 9 muj rks

750 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Pri 22:05 ,

Audi

Viti: 1993
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
13 Pri 15:41 ,

Shitet

Viti: 1988
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Pri 14:27 ,

Shitet Audi 80 diz.

800 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Pri 23:03 ,

Audi 80 1.6 dizel

600 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Pri 08:14 ,

Audi

1 600 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Pri 23:44 ,

U Shit FLM ��

1 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | Audi 80 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione