Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Audi | 90

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Audi 90 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 17:48 Vetura , Mitrovicë

Blej audi 80,90,100

500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 17:44 Vetura , Mitrovicë

blej audi 80,90,100,golf 2

500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Mar 21:32 Vetura , Mitrovicë

blej audi 80,90,100,

500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Mar 20:00 Vetura , Mitrovicë

blej audi 80,90,100.golf 2

500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Mar 17:45 Vetura , Mitrovicë

pjes per audi 80 b4 1.9 tdi

9 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Mar 17:39 Vetura , Mitrovicë

Blej audi 80,90,100,golf 2

500 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Mar 16:27 Vetura , Mitrovicë

blej audi 80,90,100

500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Mar 16:23 Vetura , Mitrovicë

Audi Quattro

3 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Mar 16:23 Vetura , Mitrovicë

pjes per audi 80 b4 tdi

6 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Mar 16:16 Vetura , Mitrovicë

Blej audi 80,90,100

500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Mar 16:06 Vetura , Mitrovicë

Shes Audi 90

450 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Mar 20:56 Vetura , Mitrovicë

pjes per audi 80 b4

10 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Mar 20:10 Vetura , Prizren

3 kilo wat

120 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
20 Shk 21:51 Vetura , Mitrovicë

blej audi 80,90,100,golf 2

500 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Shk 13:51 Vetura , Mitrovicë

shes pjes per audi b4 1.9 tdi

8 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Shk 16:12 Vetura , Skenderaj

Kerkoj Audi 90 Quattro

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Shk 14:59 Vetura , Gjakovë

Audi 90

2 600 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Shk 19:07 Vetura , Prishtinë

Audi b4 1.9 tdi dizell viti 93 rks

1 150 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 15:32 Vetura , Gjakovë

maqin per bor

550 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Jan 09:29 Vetura , Prishtinë

SHITET AUDI 90 QUATTRO 1.8 BENZIN VITI 1986

1 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Jan 11:15 Vetura , Fushë Kosovë

Audi 90 benxin 4x4 funksjon rks 8 muj

1 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Jan 09:27 Vetura , Mitrovicë

Blej audi 80,90,100,golf 2

500 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Jan 02:21 Vetura , Malishevë

BLEJM VETURAA DEFEKT PA DOGAN RKS VW BMW AUDI

11 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Nën 18:52 Vetura , Mitrovicë

O e gzoft pronari i ri

111 111 111 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Nën 17:43 Vetura , Pejë

She's nrroi

Viti: 1992
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
31 Tet 11:20 Vetura , Mitrovicë

blej audi 80,90,100,golf 2

500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
27 Tet 20:09 Vetura , Mitrovicë

blej audi 80,90,100,golf 2

450 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Tet 10:21 Vetura , Mitrovicë

pjes per audi 90 cupe 2.3 benzin

5 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Tet 10:15 Vetura , Mitrovicë

blej audi 80,90,100,golf 2

499 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Sht 00:12 Vetura , Mitrovicë

Blej audi 80,90,100,golf2

500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Sht 19:03 Vetura , Mitrovicë

Pjes per audi 90 cupe 2.3 benzin

5 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
22 Gush 08:15 Vetura , Mitrovicë

Shitet audi b4

1 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
13 Gush 20:49 Vetura , Skenderaj

t2 t3 t4

1 950 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Gush 12:06 Vetura , Gjilan

Audi dizel

1 250 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
17 Korr 00:16 Vetura , Malishevë

Shes radiot

Viti: 1982
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
18 Qer 09:18 Vetura , Drenas

Audi b4 1.9 7 muj rks

1 300 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Maj 16:41 Vetura , Therandë

Audi 90

850 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Pri 21:08 Vetura , Drenas

Shes ose ndrroi audi 1.6 Dizel ne gjendie perfekte 93

95 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Jan 16:43 Vetura , Ferizaj

Audi B4 1.9tdi 9muj Rks

2 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Jan 13:23 Vetura , Lipjan

bilardo 6

140 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Jan 19:03 Vetura , Pejë

Shes audi 90

800 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Dhj 12:56 Vetura , Therandë

Audi

800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
08 Dhj 12:44 Vetura , Therandë

Audi a90

799 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
08 Dhj 12:36 Vetura , Malishevë

Audi b4 90

800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
04 Nën 05:02 Vetura , Ferizaj

Audi 90 quattro 2.3 benzin

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Tet 17:42 Vetura , Ferizaj

Audi 90

800 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Tet 10:53 Vetura , Gjilan

Shitet audi b4 2.0

700 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Tet 17:37 Vetura , Prishtinë

Mjeshter i Keramikes

Viti: 1988
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
16 Gush 15:14 Vetura , Lipjan

Shes pjes per Audi 90

1 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Qer 22:21 Vetura , Viti

Audi b4

1 200 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 35 000 - 39 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Audi 90 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione