Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Audi | A2

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Audi A2 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

29 Pri 10:53 ,

Shiten fellnet 17

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Pri 23:05 ,

Blej Vetura Pa Dogan Defekt AKsident Rks Qe nuk i Perdorni

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 01:38 ,

BLEJ Vetura Gjitha Llojet Pa Dogan Ato qe si Perdorni Rks

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Pri 14:30 ,

Audi a2

3 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Mar 10:32 ,

Shiten pjes per golf 2

Viti: 1987
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Mar 11:11 ,

Shitet Audi A2

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 16:50 ,

Shitet Audi A2

3 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Mar 17:33 ,

Rimorkio

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
17 Shk 21:10 ,

shes audi a2

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Shk 21:31 ,

Audi a2 1.2 Tdi

4 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Shk 02:44 ,

Audi A2 1.4 TDI

3 150 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Shk 23:15 ,

200€

200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
09 Shk 15:53 ,

��❗️AUDi A2 1.4 BENXINË RKS 1 ViT EXTRA NDRRiM��

2 950 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Shk 23:01 ,

Audi A2 1.4 TDI

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Jan 14:21 ,

Shiten shum mira

3 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Jan 13:24 ,

Shes audi a3 automatik

9 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Jan 23:23 ,

Shitet Audi a2 1.4 TDI rks

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Jan 10:57 ,

��❗️A2 1.4 BENXINË RKS SKADUAR NDRRiM����

2 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Dhj 21:31 ,

Shitet Audi A2

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Dhj 14:10 ,

MOLER PROFESIONAL NGJYROSJE RINOVIME ETJ.

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Dhj 14:00 ,

Lyejm shtepi dhe objekte me glet dhe fasad

Viti: 2010
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
26 Nën 11:45 ,

Shitet audi

70 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
21 Nën 18:39 ,

Audi A2

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Nën 17:04 ,

Audi A2 per pjes 1.4tdi

68 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Tet 17:00 ,

Gjostik per sony 4 i ri

60 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
17 Tet 11:35 ,

AUDI A2 1.2 TDI. AUTOMATIK. RKS 1 VITE ME LIBER SERVISIT

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Tet 16:59 ,

Shitet Audi A2

4 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Sht 19:33 ,

Bicikla

70 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Korr 23:48 ,

audi a3 1.4 dizel

3 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Korr 08:30 ,

Audi A2 dizel 2002

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Qer 22:33 ,

Shiten qerminet. 15 cent Copa

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Qer 00:17 ,

Shitet Audi A 2

3 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Qer 00:00 ,

Shitet!

3 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Maj 16:24 ,

Audi a2

3 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Pri 03:38 ,

Shitet Audi A2 2002

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Pri 20:39 ,

Audi A2

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Pri 20:17 ,

Audi A2

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Pri 13:48 ,

Audi A2 viti 2002

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Pri 13:11 ,

U SHITT �� AUDI A2. TDI. AUTOMATIK VITI 2002 RKS 1 VITE

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Pri 11:20 ,

Kupim Auto Bez carine

600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Shk 09:05 ,

Samarë per kali

70 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Shk 15:58 ,

Blejm USD-T virtuale digital money��

500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Shk 22:51 ,

Audi A2, 1.4 Dizel, RKS 2001

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Jan 10:12 ,

185/65/15 me Baskia

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Jan 16:11 ,

Shitet

3 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Jan 08:27 ,

Audi A2 1.4 benzin vp 2000

2 550 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Dhj 12:55 ,

audi a2

3 250 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Dhj 12:46 ,

audi a2 tdi rks

2 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Dhj 21:50 ,

audi a2

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Audi A2 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione