Gjakovë | Makina | Vetura | Audi | A3

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Gjakovë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Audi A3 | Gjakovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 22:46 Shitorja ,

Audi A3 Cabriolet 2.0 TDI

Viti: 2010
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 19:17 Shitorja ,

Audi A3 2.0 TDI sa po ardhur nga ch

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 18:59 ,

AUDI A3 2.0 TDI SPORBACK

18 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Pri 19:10 ,

Audi A3 1.9 TDI

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 08:52 ,

AUDI

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 13:01 ,

Audi A3 F1 Facelift 2x S-line

10 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Mar 22:32 ,

Flm merrjep u shit

1 899 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 19:20 ,

Audi A3 1,6 Tdi F1 facelift

10 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Shk 01:34 ,

Audi s line cabrio

28 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Jan 08:40 ,

Shitet Audi A3

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Nën 12:32 ,

AUDI A3 1.9 TDI 2005

6 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Tet 17:17 ,

Tirane

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Tet 09:41 ,

AUDI A3 TDI Shum i Rujten i sa po DOGANUR ����

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Sht 17:19 ,

Shitet audi tel:044775238

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Sht 11:33 ,

shitet audi a3 ngjendje perfekte

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Sht 22:22 ,

AUDI A3 TDi -20 i sa po DOGANUAR ��������

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Gush 20:11 ,

Shitet Audi A3 Sportback

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Korr 19:58 ,

Audi A3

14 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Korr 10:04 ,

Audi a3 2.0tdi 2006

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Korr 13:43 ,

Audi A3 dizel

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Maj 17:57 ,

Audi A3

800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Mar 15:46 ,

Shes fellnet 17’she

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Shk 15:52 ,

Audi a3 2002 1.9tdi

3 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Jan 17:05 ,

Shitet audi

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
24 Dhj 21:51 ,

Shes audin a3 qmimi me ofert

5 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Dhj 22:08 ,

Audi a3 1.4 turbo benzin s-line spor

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Nën 15:04 ,

A3 2.0 TDI -05

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Nën 14:07 ,

Shitet AUDI A3 1.9 TDI

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Nën 16:00 ,

Audi A3 2.0 TDI Automatik

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Tet 09:10 ,

Audi

1 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Sht 09:50 ,

SHITET AUDI A3

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Gush 23:03 ,

Tim jaka

4 499 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Korr 15:45 ,

Audi A3 - 2.0 TDI 2006 - Shum i ruajtur

6 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Qer 10:27 ,

Audi A3

7 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Qer 18:25 ,

Bandasht shiten

100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Qer 18:13 ,

Bandasht shiten ose ndrohen

100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Maj 13:11 ,

Audi A3 1.9 TDI 2008

8 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Maj 19:28 ,

Audi A3 2.0 TDI

7 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 22:31 ,

URGJENT-Blej Audi A3 1.9 disel viti 2001-2003.RKS

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Mar 22:01 ,

Shiten 2 miks3ra dhe ndrroen me traktor ose vetur

9 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Jan 20:13 ,

Shes veturen

6 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Gush 23:36 ,

Shitet Audi A3

4 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Korr 10:23 ,

Audi A3 S-line 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Korr 16:33 ,

SHitet Audi A3 S-line

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Qer 18:23 ,

Audi A3 S-line

6 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 16:55 ,

Audi A3 1.9TDI Viti 2000

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Maj 17:19 ,

shes

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Audi A3 | Gjakovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione