Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Audi | A3

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Vetura | Audi A3 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

19 Pri 22:24
Linku:
,

Shes Audi a3 2012

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 04:42 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

2 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 03:49 ,

AUDI A3 1.6 DIZEL - RKS 5 MUJ - VP 2011 TIP TOP

7 950 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:49 ,

AUDI A3 1.6 TDI - RKS 5 MUJ VP 2011 - TIP TOP

7 950 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:41 ,

Audi a3

6 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 01:12 ,

Audi A3 1.9 Tdi Dsg Automatik Viti 2009 Rks

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:05 Shitorja ,

Blejm Vetura Gjtih Regjioni e Kosoves 24/7 Onlie

8 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:51 ,

Kem Pjes Per te Gjitha Llojet e Veturave

500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:46 Shitorja ,

Audi A3 Cabriolet 2.0 TDI

Viti: 2010
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 22:34 Shitorja ,

Audi A3 2.0 Tdi S-Tronik Viti 2011 Rks 8 Muj Veq 9999€ +383

9 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:32 ,

Audi A3 2.0Tdi 2012����

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:48 Shitorja ,

Audi A3 2.0 TDI S Line

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:47 Shitorja ,

Audi A3 2.0 TDI sa po ardhur nga CH

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:31 ,

Audi a3

92 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:25 ,

Audi A3 1.9 tdi 2009 FaceLift

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:48 Shitorja ,

audi a3 2.0 dizel 184 ps quattro 2015

15 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:40 ,

Shitet Audi A3 12.2011

6 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:30 Shitorja ,

Audi A3 Cabriolet 2.0 TDI

Viti: 2010
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 20:28 ,

Blejm Vetura Pa dogan te Akcidentuar Rks Etj

1 890 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 20:09 ,

Audi A3 2.0 3xS-line 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:01 ,

Shes audi a3 2.0 autmatik 2008

7 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:46 ,

AUDI A3 2.0 AUTOMATIK S TRONIC 2012 FULL ME DOGAN

10 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:46 ,

AUDI A3 2.0 AUTOMATIK S TRONIC 2014 FULL ME DOGAN HOMOLOGIM

14 750 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:17 Shitorja ,

Audi A3 2.0 TDI sa po ardhur nga ch

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:02 ,

audi

8 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:01 ,

Audi A3 2.0 TDI Automatik S-Tronic 2011 Full Opcion S-Line

10 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:59 ,

SHES AUDI A3 2.0 TDI STRONIK SLINE 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:57 ,

Audi A4 1.6 TDI Facelift

Viti: 2016
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 18:54 ,

Audi A3 Sportback 2.0 TDI Automatik -2009

9 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:54 ,

Audi A3 1.6 TDI Automatik

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:44 Shitorja ,

Audi A3 2.0 TDI AUTOMATIK S-Line

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:41 Shitorja ,

Audi A3 Sedan S-Line 1.6 TDI

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 18:27 ,

Audi A3 2.0 TDI S-Tronik Full Extra Gjendje Perfekte

15 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:19 ,

AUDI A3 2.0 TDI QUATTRO 6 SHPEJTSI FACELIFT RKS -2008

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:59 ,

Audi A3 Sportback 2.0 TDI Automatik S-Tronic Panaram

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 17:58 ,

Audi A3 2.0tdi Automatik me dogan te paguar

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 17:48 ,

Nike air shiten original tardhur nga zvicrra nr 42

50 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 17:35 ,

AUDI A3 2.0 TDI S-tronicAUTOMATIK PA DOGANE

11 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:28 ,

AUDI A3 AUTOMATIK 1.6 TDI 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 17:17 ,

Audi A3 S- Line 2.0 TDI

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:13 ,

AUDI A3 2.0 TDI 2011 AUTOMATIK E-TRONIC F1

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:41 ,

Audi A3 TDI xenon lled

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:08 ,

Audi A3 2.0 Disell

6 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 15:04 Shitorja ,

audi a3 2.0 dizel automatik

14 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:22 ,

U Shit e Gëzoft Pronari i Ri

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | Audi A3 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione