Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vetura Audi A4 në shitje - Gjeni Audi 4 Automatike, Manuale, të reja ose të përdorura vetëm në MerrJep.com

Audi A4 në shitje - MerrJep.com ofron një larmi të gjerë modelesh të veturave Audi A4 në shitje. Nëse jeni në treg për një veturë Audi A4 mjafton të shfletoni faqen tonë dhe të gjeni veturën ideale për ju.


Në këtë kategori ju mund të gjeni modele të ndryshme të serisë A4 përfshirë Audi A4 2009, Audi A4 2008, Audi A4 2010, Audi A4 2005, Audi A4 2007 në shitje dhe vetura të tjera të markës Audi me vite dhe fuqi të ndryshme prodhimi.

Dje 00:06
Linku:
Vetura , Ferizaj

Shitet Audia a4 2.7

8 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Shitësit të Besuar

Sot 09:23 Vetura , Ferizaj

Audi A4

1 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:10 Vetura , Prishtinë

Blejm Vetura

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:10 Vetura , Ferizaj

BLEJM VETURA TE AKSIDENTUARA

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 09:10 Vetura , Prishtinë

Blejm vetura

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:10 Vetura , Skenderaj

Blejm vetura

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:43 Shitorja Vetura , Fushë Kosovë

AUDI A4 2.0 TDI - 1 BREGASNI- S•LINE

7 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 08:42 Vetura , Prishtinë

HYBRID+ DiZELL Audi 40 TDi A4 Avant 2020 (Facelift) me dogan

33 000 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:40 Vetura , Prishtinë

A4 Modeli fundit i posa Regjistrum RKS

38 000 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:37 Vetura , Viti

Audi A4 3.0 TDI Automatik-Quattro 2014 me Dogan t’paguar

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:33 Vetura , Prishtinë

AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIK 2013

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:32 Vetura , Prishtinë

AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIC 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:22 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 05:56 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 03:56 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 03:22 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 01:53 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 00:59 Vetura , Therandë

Shitet pa dogan

750 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:29 Vetura , Besianë

Blej Vetura

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:19 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:47 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 21:57 Vetura , Prishtinë

Audi A4 B8 2008 - Manual

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 21:44 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 21:34 Shitorja Vetura , Prishtinë

SHITET AUDI A4, 2008, 2.0 DIESEL

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:05 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 21:02 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 20:59 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 20:56 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 20:50 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 20:50 Vetura , Viti

Kreveta nga druri me Jogi Aloevera

60 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:49 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 20:33 Vetura , Ferizaj

Audia A4

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 20:29 Vetura , Ferizaj

Audi a4 2.0 TDi Automatik facelift 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:11 Vetura , Ferizaj

AUDI A4 2.0. TDI AUTOMATIK CH. ch CH

14 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:46 Vetura , Prishtinë

AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIK 2019 •MATRIX• Vetem me Dogan

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:45 Vetura , Lipjan

AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIK 2019 •MATRIX• Vetem me DOGAN

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:41 Vetura , Ferizaj

AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIK 2019 •MATRIX• Vetem me Dogan

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:28 Vetura , Dardanë

AUDI A4 2.5 TD-I

4 250 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 18:36 Vetura , Gjilan

Audi a4 2017 105 XXXkm 2.0 quattro 4x4 190ps

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 18:26 Vetura , Prishtinë

Audi a4 2.0Tdi 2010 sakte

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:22 Vetura , Ferizaj

Audi A4 2.0 TDI 2013 Automatik Me Dogan Te Paguar

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:58 Vetura , Besianë

Audi A4 3.0tdi 218ps 2017 full Opsion

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:54 Vetura , Vushtrri

SHES AUDI A4 2.0 TDI 6 SHPEJCI

8 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:54 Vetura , Mitrovicë

Audi A4, 1.8 Turbo benzin, 4x4, Pa Dogan

870 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 16:42 Vetura , Prishtinë

AUDI A4 2.0TDI 2011 RKS

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:41 Shitorja Vetura , Prishtinë

Audi A8 4.2TDI

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:31 Shitorja Vetura , Mitrovicë

AUDI A4 2.0 TDI FACELIFT 2015 SAPO ARDHUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:27 Shitorja Vetura , Prizren

Audi A4 2.0 D

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:27 Vetura , Prishtinë

Audi a4 dizel

66 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 16:27 Shitorja Vetura , Prishtinë

Audi A4 2.0TDI 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 16:24 Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a Car Dardania +38345880888 / Cmimi nga 19.99

Viti: 2010
Kilometrazha: 85 000 - 89 999

Jeni duke kërkuar të blini një veturë Audi A4? Tashmë ju jeni në vendin e duhur. MerrJep.com ofron një gamë të gjerë të veturave Audi A4 në shitje. Shikoni shpalljet, analizoni përshkrimin dhe mblidhni informacionet e nevojshme për të kryer një blerje të suksesshme të një veture Audi A4.


Audi A4 në shitje


Audi A4 është një makinë ekzekutive me madhësi të mesme e prodhuar nga prodhuesi gjerman i automjeteve Audi që nga viti 1994. Vetura është një sedan me katër dyer dhe është i disponueshëm në të dy formatet standarde dhe të rrotave të gjata. Që nga viti 2008, vetura Audi A4 ka formuar bazën e modelit A4 të kompanisë.


Modeli i veturave Audi A4 përmban gjithsej 7.028 shpallje të regjistruara për shitjen e tyre nga persona fizik dhe kompani që janë pjesë e platformës MerrJep.com.


Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar Audi A4 manual, automatik, të doganuar, Audi A4 benzinë apo disel, në MerrJep.com mund t'i gjeni të gjitha modelet e kësaj serie përfshirë Audi A4 1.9, Audi A4 portoagazh, Audi A4 karavan, Audi A4 benzinë gaz, Audi A4 S-Line etj.


Shisni Audi A4 në MerrJep.com


Shitja e automjetit tuaj në internet është një mënyrë e shkëlqyeshme për të kursyer kohë dhe para. Ju nuk duhet të shqetësoheni për të gjetur blerësin e duhur, për t'u marrë me testime të vozitjes ose për të negociuar çmimet. Thjesht duhet të listoni veturën tuaj në MerrJep.com dhe të prisni që një blerës i interesuar të kontaktojë me ju.


Nëse edhe ju keni një Audi A4 për ta shitur, kjo kategori është e duhura për ju. Mblidhni informacionet e nevojshme për veturën tuaj Audi A4 dhe regjistroni shpallje falas duke plotësuar formularin për regjistrim. Shpallja juaj do të jetë e dukshme për më shumë se 70.000 vizitorë ditorë, gjë që garanton shitje të shpejtë të veturës tuaj.Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione