Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Audi A4 Të gjitha në Ferizaj

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Ferizaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Audi A4 | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 15:59 Vetura , Ferizaj

AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIK 2019 •MATRIX• Vetem me Dogan

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 15:02 Shitorja Vetura , Ferizaj

Shitet Audi a4 Matrix 2017

28 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 13:54 Vetura , Ferizaj

Audi A4 2.0 TDI 2013 Automatik Me Dogan Te Paguar

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:44 Vetura , Ferizaj

shes Audi A4 2.0 tdi Facelift me rks Automatik 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:44 Vetura , Ferizaj

shes Audi A4 2.0 tdi Automatik facelift rks 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:27 Vetura , Ferizaj

Audi A4 2.0i 2002 Automatik

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:45 Vetura , Ferizaj

BLEJM VETURA TE AKSIDENTUARA

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 18:43 Vetura , Ferizaj

Audi A4 1.9 TDI RKS

5 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 18:20 Vetura , Ferizaj

Audi a4 2.0 dizel

16 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:45 Vetura , Ferizaj

Adi a4

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:33 Vetura , Ferizaj

Audi A4 SLine S-Tronic AWD

18 500 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:45 Vetura , Ferizaj

Audia A4

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 07:47 Vetura , Ferizaj

AUDI A4 2.0. TDI AUTOMATIK CH. ch CH

14 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Tet 16:48 Vetura , Ferizaj

Audi a4 2.0 dizel

16 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Tet 00:21 Vetura , Ferizaj

Audi A4

1 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Tet 12:40 Shitorja Vetura , Ferizaj

Audi A4 2.0 Tdi Automatik Viti 2014 I Doganuar

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Tet 12:37 Shitorja Vetura , Ferizaj

Audi A4 2.0 Tdi Automatil Viti 2016 I Doganuar

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Tet 09:38 Vetura , Ferizaj

Audi A4 2.0 TDI Automatik M8 Full ospione

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Tet 09:38 Vetura , Ferizaj

Audi A4 2.0 TDI RKS

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Sht 13:39 Shitorja Vetura , Ferizaj

AUDI A4 35TDI MATRIX 2020 •EXCLUSIVE•

Viti: 2020
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
30 Sht 13:38 Shitorja Vetura , Ferizaj

AUDI A4 2.0TDI MATRIX 2020 •EXCLUSIVE•

Viti: 2020
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
30 Sht 11:30 Vetura , Ferizaj

Audi a4

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Sht 23:43 Vetura , Ferizaj

��•SHiTEN -4-GOMA 245-45-17 •TE REJA QMiMi-160€��

160 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Sht 20:30 Vetura , Ferizaj

Audi A4 3.0 Tdi Automatik

6 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Sht 09:58 Vetura , Ferizaj

Audi a4 Automatik

3 950 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Sht 10:51 Vetura , Ferizaj

AUDI A4 2.0 TDI quattro AUTOMATIK

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 20:08 Vetura , Ferizaj

��• AUDi S/ LiNE i SHiTUR• ��

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Sht 19:59 Vetura , Ferizaj

Audi a4 3.0 tdi

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Sht 04:36 Vetura , Ferizaj

Audi A4 40TDI 2022 Quattro

Viti: 2022
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Sht 04:36 Vetura , Ferizaj

Audi A4 35TDI 2021

Viti: 2021
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Sht 12:47 Vetura , Ferizaj

AUDI A4 2.0TDI AUTOMATIK ME DOGANË TE PAGUAR

11 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Sht 10:53 Vetura , Ferizaj

AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIK 2013 I DOGANUAR RKS

12 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Sht 23:50 Vetura , Ferizaj

Audi a4���� 2.0tdi S-Line Automatik pa doganë

123 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Sht 14:57 Vetura , Ferizaj

Audi A4

14 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Sht 21:06 Vetura , Ferizaj

��•-AUDi A4 i /e SHiTUR • -��

3 300 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Sht 17:36 Vetura , Ferizaj

Audi a4

22 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Sht 20:32 Vetura , Ferizaj

AUDI A4 automatik

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Sht 20:23 Vetura , Ferizaj

audi a4 2007 per pjese

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Gush 22:50 Vetura , Ferizaj

Audi a4 2.0

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Gush 08:13 Vetura , Ferizaj

Audi a4 2.0

5 700 EUR

28 Gush 13:12 Vetura , Ferizaj

Audi a4 2.0d Automatik

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Gush 12:39 Vetura , Ferizaj

Audi a4

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Gush 20:18 Vetura , Ferizaj

Blej gjitha llojet e AUDI pa dogan,Anglez - Per pjese

3 333 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Gush 04:02 Vetura , Ferizaj

audi a4

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Gush 04:00 Vetura , Ferizaj

Audi A4

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Gush 03:59 Vetura , Ferizaj

Shitet Audi A4

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Gush 22:24 Vetura , Ferizaj

audi A4 2018

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Gush 20:39 Vetura , Ferizaj

shitet kamina ne gjendje shum te mire

500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Gush 08:21 Vetura , Ferizaj

Audi A4 3.0 viti 2014,3xS-Line

17 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Gush 02:32 Vetura , Ferizaj

Audi A4 2.0 tdi

5 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Audi A4 | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione