Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Audi | A5

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Audi A5 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 17:54 Shitorja Vetura , Gjakovë

AUDI A5 SB S-LINE QUATTRO

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:54 Vetura , Rahovec

❌AUTO-VETURA BLEJM VW BMW MERCEDES AUDI RANGE ROVER DEFEKT

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 17:38 Vetura , Prishtinë

AUDI A5 2.0 TDI 3X-SLINE AUTOMATIK VITI 2017 Km: 150.000

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 17:36 Vetura , Prishtinë

AUDI A5 3.0 TDI MATRIX VP 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 17:36 Vetura , Prishtinë

AUDI Q5 3.0 TDI QUATTRO VITI 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:07 Vetura , Dragash

Blejm Vetuar Rks Aksidentuar Defekt Pa Dogan Etj

2 450 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 16:07 Vetura , Prizren

AUDI A5 40TDI F1 QUATTRO 2018 ME DOGAN ��������

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:22 Vetura , Prishtinë

AUDI A5 NEW MODEL FULL OPSIONE I DOGANUAR 2021

Viti: 2021
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 15:14 Vetura , Gjilan

Shes audi a5 urgjent

5 000 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 12:39 Vetura , Dardanë

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DHE PA DOGAN 24/7

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 12:37 Vetura , Deçan

��AUTO-SHALA BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7 ME KESH ��

10 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:46 Vetura , Ferizaj

AUDI A5 3.0 TDI quattro AUTOMATIK S-Tronic

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:20 Vetura , Prishtinë

AUDI A5 2.0 TDI S-line COUPE AUTOMATIK 190PS

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:03 Shitorja Vetura , Gjakovë

AUDI A5 SB S-LINE QUATTRO - i sapo Doganuar ����

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:29 Shitorja Vetura , Ferizaj

Audi A5 2.0 Tdi Automatik ** 3x Sline **Viti 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:24 Shitorja Vetura , Ferizaj

Audi A5 3.0 Tdi Automatik Viti 2012 I Doganuar

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:53 Vetura , Ferizaj

Audi a5 3.0 TDI Quattro automatik sportback

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 15:27 Vetura , Pejë

Shes bubi

Viti: 2002
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Dje 02:08 Vetura , Pejë

Audi A5 3.0 TDI Automatic Quattro Coupe

15 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Mar 08:44 Vetura , Prishtinë

audi a5

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 01:45 Vetura , Gjilan

Audi A5 3.0 TDI Sportback

19 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Mar 09:45 Vetura , Lipjan

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
20 Mar 17:20 Vetura , Gjakovë

i BLEJM VETURAT ME AKSIDENT DEFEKT RKS PA DOGAN

7 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Mar 18:05 Vetura , Vushtrri

Audi A5 Sportback S-line

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Mar 22:02 Vetura , Prishtinë

Audi a5 3.0 TDI Quattro 2x Sline2012 AUTOMATIK

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Mar 22:30 Vetura , Prishtinë

Vetura A5 Sline 3x 2012 ne shitje

16 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Mar 18:49 Vetura , Prizren

Audi a5 2007 quatro dizell 3.0

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Mar 11:01 Vetura , Prishtinë

Audi A5 kabriolet 2009

1 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Mar 21:30 Vetura , Mitrovicë

Audi a5

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Mar 15:00 Vetura , Prishtinë

Audi A5 QUATTRO 2014

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Mar 08:21 Vetura , Viti

��BLEJM VETURA PA DOGAN RKS DEFEKT VW BMW AUDI MERCEDES

13 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
08 Mar 09:27 Vetura , Ferizaj

shitet audi a5 2012

15 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Mar 16:06 Vetura , Klinë

BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI DEFEKTT AKSIDENT

8 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Mar 01:05 Vetura , Gjilan

BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI DEFEKT P DOGAN AKSIDENT

6 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Mar 00:55 Vetura , Prizren

BLEJM VETURA PA DOGAN ME DOGAN VW BMW AUDI MERCEDES

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
27 Shk 19:41 Vetura , Fushë Kosovë

Audi a5 pa dogan anglez

45 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
27 Shk 14:56 Vetura , Ferizaj

AUDI A5 3.0 TDI QUATTRO FACELIFT AUTOMATIK 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 12:15 Vetura , Fushë Kosovë

Audi a5 anglez

45 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Shk 14:54 Vetura , Skenderaj

Shitet audi A5 2.0 TDI vp 2010

4 300 EUR

09 Shk 18:20 Vetura , Prizren

Audi a5 2.0

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Shk 11:36 Vetura , Ferizaj

Audi A5 3.0TDI QUATTRO 2013

15 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Shk 21:44 Vetura , Pejë

Audi A5 3.0 TDI 3xS Line

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Shk 21:50 Vetura , Prizren

Audi a5 2.0

12 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Shk 18:33 Vetura , Fushë Kosovë

audi a5 anglez

45 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Shk 21:11 Vetura , Prishtinë

Shitet Audi A5 2.0 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Jan 06:36 Vetura , Ferizaj

AUDI A5

17 200 EUR

27 Jan 06:36 Vetura , Ferizaj

AUDI A5

17 200 EUR

27 Jan 06:36 Vetura , Ferizaj

AUDI A5

17 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Audi A5 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione